Povezane vesti

Potresna ispovest sestre Dalibora ubijenog u masakru u Mladenovcu Stalno čujem majčin jauk kad zagrli krst i zove ga "Sine…

Potresna ispovest sestre Dalibora ubijenog u masakru u Mladenovcu Stalno čujem majčin jauk kad zagrli krst i zove ga "Sine…

Kurir 06.09.2023
Ništa se nije vratilo u normalu, ništa nije kao pre, već je samo gore i gore. Patnja za mojim bratim i porodicom koja je bila puna smeha, šale, ljubavi, topline i roditeljima mojim starim kakvi su nekada bili sve mi fali, sve mi nedostaje, kaže… »
Čujem majčin jauk, zagrli krst i viče "sine dođi": Ispovest sestre ubijenog Dalibora u Mladenovcu - Bol ne prestaje

Čujem majčin jauk, zagrli krst i viče "sine dođi": Ispovest sestre ubijenog Dalibora u Mladenovcu - Bol ne prestaje

Mondo 06.09.2023
Suzana, sestra ubijenog Dalibora Todorovića u masakru u Mladenovcu, otvorila je dušu četiri meseca posle tragedije. Suzana, sestra ubijenog Dalibora Todorovića u masakru u Mladenovcu, otvorila je dušu četiri meseca posle tragedije. Suzana… »
Majka zagrli krst i viče "Sine, dođi": Porodica Dalibora kojeg je ubio Uroš Blažić se već 4 meseca budi sa neizdrživim…

Majka zagrli krst i viče "Sine, dođi": Porodica Dalibora kojeg je ubio Uroš Blažić se već 4 meseca budi sa neizdrživim…

Blic 06.09.2023
"Slike se nižu čim zatvorim oči. I dalje čujem jauk majke kada zagrli krst i zove ga: "Sine, dođi!", ovako za "Blic" započinje svoju potresnu ispovest Suzana Todorović, sestra Dalibora Todorovića (24) mladića koji je pre tačno 4 meseca ubijen u… »

Vesti dana »