Povezane vesti

Novak poslao poruku podrške Boriši: "Molimo se za njega"

Novak poslao poruku podrške Boriši: "Molimo se za njega"

Sportske.net 06.09.2023
Naš najbolji sportista i najbolji teniser svih vremena Novak Đoković govorio je posle plasmana u polufinale US opena, a osvrnuo se i na uspeh naše košarkaške reprezentacije i pre svega, na povredu Boriše Simanića koji je dva puta operisan u… »
Nezasluženo ih kritikuju, čuo sam Jokića i pešića! Novak otvorio dušu: "Žalim samo zbog jedne stvari"

Nezasluženo ih kritikuju, čuo sam Jokića i pešića! Novak otvorio dušu: "Žalim samo zbog jedne stvari"

Mondo 06.09.2023
Novak Đoković pričao je i o košarkašima Srbije i Svetskom prvenstvu u košarci. Novak Đoković pričao je i o košarkašima Srbije i Svetskom prvenstvu u košarci. Novak Đoković pruža podršku srpskim košarkašima iz Njujorka. Prošao je u… »
Đoković se čuo sa Simanićem

Đoković se čuo sa Simanićem

Sportski žurnal 06.09.2023
Ne poznajem ga lično toliko dobro, ali ono što sam čitao o njemu i što drugi kažu jeste da je izuzetno dobar čovek, sa pravim vrednostima, da mnogo voli Srbiju i da to pokazuje iz godine u godinu. Novak Đoković je posle četvrtfinala Ju Es opena… »
"Boriša mi je pisao": Đoković otkrio šta je rekao Simaniću

"Boriša mi je pisao": Đoković otkrio šta je rekao Simaniću

Večernje novosti 06.09.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nakon plasmana u polufinale Ju-Es opena otkrio je da se dopisivao sa srpskim košarkašem Borišom Simanićem. Foto: Printskrin – Žao mi je zbog Boriše, video sam snimak, udarac, kada čovek gleda možda ne… »
Đoković se čuo sa Simanićem, otkrio detalje razgovora: Ne pamtim da se skoro nešto slično desilo u sportu

Đoković se čuo sa Simanićem, otkrio detalje razgovora: Ne pamtim da se skoro nešto slično desilo u sportu

Nova 06.09.2023
Životnu dramu Boriše Simanića pomno je ispratio i Novak Đoković, a onda se i čuo sa košarkašem koji je prošao kroz najteže trenutke. Simaniću je morao da bude odstranjen bubreg nakon neugodnog udarca koji je pretrpeo na meču protiv Južnog… »
Boriša mi je poslao poruku! Đoković otkrio da se dopisivao sa Simanićem - evo šta mu je rekao

Boriša mi je poslao poruku! Đoković otkrio da se dopisivao sa Simanićem - evo šta mu je rekao

Mondo 06.09.2023
Novak Đoković pričao je o Boriši Simaniću i poruci koju je dobio od njega. Novak Đoković pričao je o Boriši Simaniću i poruci koju je dobio od njega. Novak Đoković prošao je u polufinale US opena i iz Njujorka pomno prati dešavanja na… »
Nole: Molimo se za Borišu, nadam se da će nastaviti karijeru

Nole: Molimo se za Borišu, nadam se da će nastaviti karijeru

Sport klub 06.09.2023
Cela sportska javnost u šoku je zbog nesreće koja je zadesila košarkaškog reprezentativca Srbije Borišu Simanića, koji je u Manili izgubio bubreg posle udarca koji je primio u meču sa Južnom Sudanom. Dobra vest jeste da oporavak 25-godišnjeg… »

Vesti dana »