Povezane vesti

„Htela sam sebi da oduzmem život“: Goca Božinovska se prisetila teškog perioda, a on ju je spasio

„Htela sam sebi da oduzmem život“: Goca Božinovska se prisetila teškog perioda, a on ju je spasio

Nova 06.09.2023
Pevačica Goca Božinovska danas živi u izobilju, ali to nije uvek bio slučaj, a u više navrata je pričala o tome. Ona se jednom prilikom dotakla siromaštva u kojem je živela kada se tek doselila u Beograd i u to vreme stan delila sa koleginicom… »
"Htela sam sebi da oduzmem život, bila sam kao kostur" Gocu Božinovsku je on izvukao iz pakla, iznela potresne detalje iz…

"Htela sam sebi da oduzmem život, bila sam kao kostur" Gocu Božinovsku je on izvukao iz pakla, iznela potresne detalje iz…

Kurir 06.09.2023
Htela sam sebi da oduzmem život, bila sam kao kostur" Saša Popović je Gocu Božinovsku izvukao iz pakla, pevačica iznela potresne detalje iz života. Pevačica Goca Božinovska danas živi u izobilju, ali to nije uvek bio slučaj. Ona se jednom… »
"Htela sam sebi da oduzmem život, bila sam kao kostur" Saša Popović je Gocu Božinovsku izvukao iz pakla, pevačica iznela…

"Htela sam sebi da oduzmem život, bila sam kao kostur" Saša Popović je Gocu Božinovsku izvukao iz pakla, pevačica iznela…

Blic 06.09.2023
Pevačica Goca Božinovska danas živi u izobilju, ali to nije uvek bio slučaj. Ona se jednom prilikom dotakla siromaštva u kojem je živela kada se tek doselila u Beograd i u to vreme stan delila sa koleginicom Zlatom Petrović. – Na vratima tog… »

Vesti dana »