Povezane vesti

Karleuša šokirala izjavom Duško se potrudio svim silama da mi oteža svaki sekund života on odgovorio citatom nobelovca

Karleuša šokirala izjavom Duško se potrudio svim silama da mi oteža svaki sekund života on odgovorio citatom nobelovca

Dnevnik 06.09.2023
Jelena Karleuša je u jednom intervjuu pričala o uspehu njenih novih albuma, "Alfa" i "Omega", a onda se osvrnula na svoj odnos sa Duškom Tošićem i sve probleme koje je imala u životu u poslednjih četiri godine. - Ako mislite na majku, ona je moja… »
"DUŠKO SE TRUDI SVIM SILAMA DA MI OTEŽA ŽIVOT" JK frapirala: On je života greška! Fudbaler odgovorio citatom nobelovca…

"DUŠKO SE TRUDI SVIM SILAMA DA MI OTEŽA ŽIVOT" JK frapirala: On je života greška! Fudbaler odgovorio citatom nobelovca…

Kurir 06.09.2023
Jelena Karleuša je uvek ispred vremena, a to iznova dokazuje i tu greške nema. Međutim akcenat na skorašnja njena zbivanja ne tiču se njene karijere, već je veliku pažnju izazvala izjavom u jednom intervjuu, a izjava je upućena njenom bivšem… »
"Jadan je onaj kome su tabloidi bitniji od porodice!" Nova šok poruka Jelene Karleuše, svi se pitaju kome se obratila (foto)

"Jadan je onaj kome su tabloidi bitniji od porodice!" Nova šok poruka Jelene Karleuše, svi se pitaju kome se obratila (foto)

Kurir 06.09.2023
Bura oko intervjua Jelene Karleuše u kome je posle duže pauze progovorila o braku i odnosu sa suprugom Duškom Tošićem se ne stišava. Nakon što je JK izjavila da je " Duško definitivno neko ko je deo njenog života", u da je on "njena životna… »
Duško Tošić prvi put javno isprozivao Karleušu: Pevačica mu poručila da joj je on životna greška, stigao joj brutalan…

Duško Tošić prvi put javno isprozivao Karleušu: Pevačica mu poručila da joj je on životna greška, stigao joj brutalan…

Nova 06.09.2023
Ovakvu reakciju fudbalera do sada nismo videli. Bivši srpski fudbaler Duško Tošić oglasio se na društvenoj mreži Instagram citatom Ive Andrića posle intervjua njegove supruge Jelene Karleuše u kojem ga je spomenula u negativnom kontekstu. „Jadan… »
Karleuša brutalno uzvratila Tošiću! Rat ne prestaje, Jelena mu nije ostala dužna - "Bitniji su mu od porodice..."

Karleuša brutalno uzvratila Tošiću! Rat ne prestaje, Jelena mu nije ostala dužna - "Bitniji su mu od porodice..."

Mondo 06.09.2023
Jelena Karleuša odgovorila je Dušku Tošiću na citat koji je podelio na svom storiju i za koji su mnogi mislili da je upućen upravo njoj. Jelena Karleuša odgovorila je Dušku Tošiću na citat koji je podelio na svom storiju i za koji su mnogi… »
"Jadan onaj koji mora nekoga da ponizi da bi sebe uzdigao" Duško Tošić šokirao pošto mu je jk poručila da joj je on…

"Jadan onaj koji mora nekoga da ponizi da bi sebe uzdigao" Duško Tošić šokirao pošto mu je jk poručila da joj je on…

Kurir 06.09.2023
Bivši srpski fudbaler Duško Tošić oglasio se na društvenoj mreži Instagram citatom Ive Andrića posle intervjua njegove supruge Jelene Karleuše u kojem ga je spomenula u negativnom kontekstu. "Jadan je onaj koji mora nekoga da ponizi da bi sebe… »
"Jadan onaj koji mora nekoga da ponizi da bi sebe uzdigao" jk ga nazvala životnom greškom, Duško Tošić šokirao objavom!

"Jadan onaj koji mora nekoga da ponizi da bi sebe uzdigao" jk ga nazvala životnom greškom, Duško Tošić šokirao objavom!

Mondo 06.09.2023
Duško Tošić je na svom Instagramu podelio citat, a mnogi misle da je upućen Jeleni Karleuši koja ga je nedavno nazvala "životnom greškom". Duško Tošić je na svom Instagramu podelio citat, a mnogi misle da je upućen Jeleni Karleuši koja ga je… »
Duško tošić je moja životna greška! Karleuša progovorila o bivšem mužu, a ovo je njena živa rana koja ne zaceljuje

Duško tošić je moja životna greška! Karleuša progovorila o bivšem mužu, a ovo je njena živa rana koja ne zaceljuje

Mondo 06.09.2023
Jelena Karleuša nazvala Duška Tošića životnom greškom! Jelena Karleuša nazvala Duška Tošića životnom greškom! Jelena Karleuša u poslednje vreme nije mnogo u medijima govorila o privatnom životu i odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Sa njim… »

Vesti dana »