Povezane vesti
Kuba: Raskrinkan lanac trgovine ljudima, muškarci prisiljavani da se bore za Rusiju u Ukrajini
Južne vesti 06.09.2023
Getty Images Sastanak ministara odbrane Kube i Rusije u aprilu Kubansko Ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da je razotkrilo lanac trgovine ljudima u okviru kojeg su njihovi državljani regrutovani da se bore za Rusiju u ratu protiv Ukrajine… »
Kuba: Kubanci su primorani da budu deo ruskih oružanih snaga u Ukrajini
Vreme 06.09.2023
Svet Kuba nije učesnica sukoba u Ukrajini, pa će odlučno delovati protiv onih koji se bave trgovinom ljudima sa namerom da koriste oružje, saopštilo je Ministarstva spoljnih poslova te zemlje. Kuba i Rusija imaju bliske odnose još od Kubanske revolucije… »
Kuba: Raskrinkan lanac trgovine ljudima, muškarci prisiljavani da se bore za Rusiju u Ukrajini
Danas 06.09.2023
Kubansko Ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da je razotkrilo lanac trgovine ljudima u okviru kojeg su njihovi državljani regrutovani da se bore za Rusiju u ratu protiv Ukrajine. Dodaje se da su Kubanci koji žive u Rusiji, ali i „neki sa… »
Vesti dana »
NIS podneo zahtev za novu posebnu licencu Ministarstva finansija SAD
Biznis.rs pre 1 satjoš 26 povezanih
Kragujevac: Vremenska prognoza za predstojeći vikend (od 13. do 15. februara)
Pressek pre 2 satajoš 31 povezana






