Povezane vesti

"Nisam mogla da pobedim njegove poroke": Milica Dabović otkrila detalje raskida: "Trudila sam se da spasim čoveka koga volim…

"Nisam mogla da pobedim njegove poroke": Milica Dabović otkrila detalje raskida: "Trudila sam se da spasim čoveka koga volim…

Blic 06.09.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović raskinula je devetomesečnu vezu sa dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević. Razlog raskida su, kako je priznala Milica, poroci od kojih nije mogla da odvoji sada već bivšeg partnera… »
"Nisam uspela da pobedim njegove poroke!" Milica Dabović raspalila po bivšem, otkrila razlog raskida: Spasila sam sebe!

"Nisam uspela da pobedim njegove poroke!" Milica Dabović raspalila po bivšem, otkrila razlog raskida: Spasila sam sebe!

Mondo 06.09.2023
Milica Dabović progovorila je o krahu veze sa Milanom Cvetinovićem. Milica Dabović progovorila je o krahu veze sa Milanom Cvetinovićem. Bivša srpska reprezentativka Milica Dabović saopštila je da je ponovo emotivno slobodna. Slavna košarkašica i… »
"Nisam uspela da pobedim njegove ogromne poroke" Milica Dabović se oglasila nakon raskida s kumom Darka Lazića: Spasila sam…

"Nisam uspela da pobedim njegove ogromne poroke" Milica Dabović se oglasila nakon raskida s kumom Darka Lazića: Spasila sam…

Kurir 06.09.2023
Milica Dabović oglasila se za Kurir nakon što je raskinula devetomesečnu vezu s dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević. Kako je rekla nekadašnja košarkašoca razlog raskida su njegovi poroci od kojih ona nije mogla… »
Milica Dabović raskinula sa kumom Darka Lazića: Iznela detalje: "Ostavljena, nemam nikoga, naučila sam da cenim sebe…

Milica Dabović raskinula sa kumom Darka Lazića: Iznela detalje: "Ostavljena, nemam nikoga, naučila sam da cenim sebe…

Blic 06.09.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović do sada nije imala sreće u ljubavi, a taman kada se činilo da se konačno skrasila i da joj ljubav cveta, obavestila je svoje fanove da je ponovo sama. Naime, ona je šest meseci uživala u ljubavi sa dečkom Milanom… »
Fotka u halterima i brutalna prozivka bivšem! Milica Dabović ponovo slobodna - pukla tikva posle 6 meseci zabavljanja!

Fotka u halterima i brutalna prozivka bivšem! Milica Dabović ponovo slobodna - pukla tikva posle 6 meseci zabavljanja!

Mondo 06.09.2023
Milica Dabović oglasila se na Instagramu i otkrila da je ponovo slobodna. Milica Dabović oglasila se na Instagramu i otkrila da je ponovo slobodna. Bivša košarkašica Milica Dabović je pre nekoliko meseci uplovila u novu vezu i na sav glas pričala… »
Dabovićka šutnula kuma Darka Lazića! Pukla veza posle 6 meseci! Ovu brutalnu poruku mu je poslala posle raskida!

Dabovićka šutnula kuma Darka Lazića! Pukla veza posle 6 meseci! Ovu brutalnu poruku mu je poslala posle raskida!

Kurir 06.09.2023
Milica Dabović definitivno nema sreće u ljubavi. Ona je nedavno raskinula vezu sa dečkom Milanom Cvetinovićem, venčanim kumom Darka Lazića i njegove prve supruge Ane Sević. Šta je dovelo do odluke da zvezda Onli fansa i nekadašnja košarkašica… »

Vesti dana »