Povezane vesti

Pobeda Kurira! Profesorka Marija, kojoj su đaci istrgli stolicu, dobija 100% plate: Zadovoljna sam, ali ovo je problem!

Pobeda Kurira! Profesorka Marija, kojoj su đaci istrgli stolicu, dobija 100% plate: Zadovoljna sam, ali ovo je problem!

Kurir 06.09.2023
Marija Stevanović, profesorka engleskog iz Trstenika kojoj su đaci izmakli stolicu i koja od tada prolazi golgotu, nakon pisanja Kurira imaće 100 odsto platu! Nakon pisanja Kurira o tome da profesorka Stevanović ima samo jedan čas engleskog nedeljno… »
Nastavnici iz Trstenika, koja je bila žrtva nasilnika, hteli su da smanje platu za 30.000: Desio se veliki preokret

Nastavnici iz Trstenika, koja je bila žrtva nasilnika, hteli su da smanje platu za 30.000: Desio se veliki preokret

Nova 06.09.2023
“Ministarstvo prosvete i Školska uprava u Kruševcu će mi posebnim dekretom odobriti 28 odsto fonda u biblioteci u Tehničkoj školi u Trsteniku. Tako ću sada sa fondom u ostale dve škole, ostvariti punu platu. Iako to nije za stalno, već samo za… »
Nastavnica iz Trstenika će ipak imati punu platu: Ministarstvo prosvete i Školska uprava odobrili 30 odsto fonda koji su joj…

Nastavnica iz Trstenika će ipak imati punu platu: Ministarstvo prosvete i Školska uprava odobrili 30 odsto fonda koji su joj…

Blic 06.09.2023
Ministarstvo prosvete i Školska uprava u Kruševcu će posebnim dekretom Mariji Stevanović, nastavnici iz Trstenika, koja na času doživela fizičko, psihičko i digitalno nasilje, odobriti još nedostajućih oko 30 odsto fonda u biblioteci u… »
Ministarka prosvete ekskluzivno za Kurir TV o profesorki iz Trstenika: Žao mi je što ne radi posao za koji se školovala

Ministarka prosvete ekskluzivno za Kurir TV o profesorki iz Trstenika: Žao mi je što ne radi posao za koji se školovala

Kurir 06.09.2023
Profesorka engleskog jezika Marija Stevanović, koju je cela Srbija upoznala prošle godine nakon što je doživela nasilje od strane trojice učenika na času u Tehničkoj školi u Trsteniku, kada su joj izmakli stolicu i sve snimili telefonom. Nakon… »

Vesti dana »