Povezane vesti
Višegodišnji problem finansiranja Kolarca: Donatori ne mogu da nam daju sredstva za plate zaposlenih
Blic 06.09.2023
Aleksandar Peković, direktor Kolarčeve zadužbine rekao je danas da će problem finansiranja ove institucije kulture rešiti u dogovoru sa gradskim vlastima. Nije tajna da uprava Kolarca koju predvodi Peković muku muči sa obezbeđivanjem sredstava za… »
Peković: U dogovoru sa gradskim vlastima rešićemo problem finansiranja Kolarca
Telegraf 06.09.2023
Peković smatra da je višegodišnji problem finansiranja Kolarca treba da predstavlja brigu za sve nas. Aleksandar Peković, direktor Kolarčeve zadužbine rekao je danas Tanjugu da će problem finansiranja ove institucije kulture rešiti u dogovoru sa gradskim… »
Peković: U dogovoru sa gradskim vlastima rešićemo problem finansiranja Kolarca
Euronews 06.09.2023
Aleksandar Peković, direktor Kolarčeve zadužbine rekao je danas Tanjugu da će problem finansiranja ove institucije kulture rešiti u dogovoru sa gradskim vlastima. Nije tajna da uprava Kolarca koju predvodi Peković muku muči sa obezbeđivanjem sredstava za… »
Vesti dana »

Stručnjaci upozoravaju na posledice novih ekonomskih mera u Srbiji: popusti za penzionere i ograničenje marži
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 57 povezanih

Izrael dva puta bombardovao bolnicu u Gazi: Najmanje 15 ubijenih, među njima četiri novinara (video)
Pravda pre 11 minutajoš 23 povezane

I FIBA potvrdila: Srbija i dalje prvi favorit za osvajanje zlatne medalje na EP
Dnevnik pre 41 minutajoš 34 povezane