Povezane vesti

Crnogorci pred Litvaniju: "Došli smo po tri boda"

Crnogorci pred Litvaniju: "Došli smo po tri boda"

Sportske.net 06.09.2023
Fudbalska reprezentacija Crne Gore sutra će od 18 sati odigrati meč petog kola protiv Litvanije u gostima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Crna Gora u grupi G ima četiri boda iz tri utakmice, trenutno zauzima treće mesto, odmah iza Srbije i… »
Tadić: Otkad je Piksi selektor mi se pitamo i tako će i biti

Tadić: Otkad je Piksi selektor mi se pitamo i tako će i biti

Sportski žurnal 06.09.2023
Tadić bi protiv Litvanije trebalo da odigra 100. utakmicu za Srbiju. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić rekao je da je stanje u grupi očekvano, jer su Srbija i Mađarska na vodećim pozicijama. - Mi želimo da stalno pobeđujemo… »
Tadić: "Mislimo samo o plasmanu na EP"

Tadić: "Mislimo samo o plasmanu na EP"

Sportske.net 06.09.2023
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić rekao je da je stanje u grupi očekivano i da je najvažnije plasirati se na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Fudbaleri Srbije dočekaće u četvrtak na stadionu "Rajko Mitić" selekciju Mađarske, u… »
"Kad vidimo košarkaše...." Piksi otkrio kako na fudbalere utiču uspesi drugih srpskih sportista

"Kad vidimo košarkaše...." Piksi otkrio kako na fudbalere utiču uspesi drugih srpskih sportista

Večernje novosti 06.09.2023
FUDBALERI Srbije nastavljaju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo koje će se naredne godine održati u Nemačkoj. Očekivanja od ovog duela izneo je selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi. FOTO: AP/Tanjug Ovo je za našu selekciju najteži izazov do… »
Bakić pred Litvaniju: Ne bežimo od uloge favorita

Bakić pred Litvaniju: Ne bežimo od uloge favorita

Sport klub 06.09.2023
Odbrojavanje je počelo. Izabranike Miodraga Radulovića, fudbalere Crne Gore, 7. septembra sa početkom u 18 časova očekuje gostovanje selekciji Litvanije u četvrtom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Posle pobede nad Bugarskom u gostima –… »
Sa šest bodova jednom nogom na euro

Sa šest bodova jednom nogom na euro

Sportski žurnal 06.09.2023
Nemanja Maksimović svestan značaja utakmica protiv Mađarske i Litvanije i šanse za plasman u Nemačku. Još prilikom određivanja kvalifikacionih grupa za plasman na Evropsko prvenstvo 2024. u Nemačkoj, Srbija i Mađarska proglašene su favoritima… »

Vesti dana »