Povezane vesti
Hapšenje u Boru zbog nasilja u porodici
Glas Zaječara 06.09.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su P. K. (1982) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. On se sumnjiči da je sinoć fizički napao tridesetsedmogodišnju suprugu i njihovu decu… »
Bor: Uhapšen zbog fizičkog napada na suprugu i maloletnu decu
Insajder 06.09.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su P. K. (41) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. On se sumnjiči da je sinoć fizički napao 37.godišnju suprugu i njihovu decu starosti… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 4 satijoš 3 povezane



