Povezane vesti

Brnabić: Bolje da imamo izbore pre nego kasnije, Srbija nema vremena za gubljenje

Brnabić: Bolje da imamo izbore pre nego kasnije, Srbija nema vremena za gubljenje

N1 Info 06.09.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da se stav Srpske napredne stranke nije promenio i da izbori treba da budu održani. „Kao predsednica Vlade, moj stav je da je bolje da imamo izbore pre nego kasnije, zato što Srbija nema vremena za… »
Brnabić: Izbori treba da se održe, bolje pre nego kasnije – Nisam potpuno zadovoljna radom Sotirovski

Brnabić: Izbori treba da se održe, bolje pre nego kasnije – Nisam potpuno zadovoljna radom Sotirovski

Rešetka 06.09.2023
Premijerka Ana Brnabić je u Nišu gde je ponovila da je stav Srpske napredne stranke nepromenjen, da izbori treba da se održe i da se nada da će to biti to pre. Ana Brnabić je rekla da, koliko se seća, određeni ljudi iz opozicije su rekli da žele… »
Brnabić: Nemamo ništa protiv izbora, bolje da se održe pre nego kasnije

Brnabić: Nemamo ništa protiv izbora, bolje da se održe pre nego kasnije

Telegraf 06.09.2023
Ona je, kao član SNS-a, istakla da je ta stranka uvek spremna na izbore, a kao predsednica Vlade da je njen stav da je bolje da izbori budu pre nego kasnije, jer Srbija nema vremna za gubljenje. Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da vlast… »
Ana Brnabić o mogućim prevremenim izborima: „Bolje pre nego kasnije“

Ana Brnabić o mogućim prevremenim izborima: „Bolje pre nego kasnije“

Niške vesti 06.09.2023
„Moj stav je da je bolje da imamo izbore pre nego kasnije, zato što Srbija nema vremena za gubljenje i zato što mi moramo da nastavimo da radimo. Važne stvari su pred nama, samo da krenete od toga da treba da se pripremimo za 2027. godinu, kada nas… »

Vesti dana »