Povezane vesti
Bivši šef Mossada: Izrael provodi aparthejd na Zapadnoj obali
Al Jazeera 06.09.2023
Nekadašnji šef izraelske obavještajne službe Tamir Pardo kaže ako se na teritoriji gdje za dva naroda važe dva pravna sistema, to je država aparthejda. Bivši šef izraelske obavještajne službe Mossad Tamir Pardo izjavio je u srijedu za agenciju… »
Bivši šef Mosada tvrdi da Izrael sprovodi aparthejd na Zapadnoj obali
Politika 06.09.2023
JERUSALIM – Bivši šef izraelske obaveštajne službe Mosad Tamir Pardo izjavio je danas da Izrael sprovodi sistem aparthejda na Zapadnoj obali. On se tako pridružio maloj, ali sve brojnijoj grupi penzionisanih zvaničnika koji su zaključili da se… »
Bivši šef Mosada tvrdi da Izrael sprovodi aparthejd na Zapadnoj obali
N1 Info 06.09.2023
Bivši šef izraelske obaveštajne službe Mosad Tamir Pardo izjavio je danas da Izrael sprovodi sistem aparthejda na Zapadnoj obali. On se tako pridružio maloj, ali sve brojnijoj grupi penzionisanih zvaničnika koji su zaključili da se odnos Izraela… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 14 minutajoš 7 povezanih

Hladan dan, ujutro mestimično sa slabim mrazem, temperatura do 7 stepeni
RTV pre 7 satijoš 5 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane