Povezane vesti

Lepa Dijana iz Golupca ispunila dečiji san: "Oduvek sam imala želju da branim svoju porodicu, domovinu"

Lepa Dijana iz Golupca ispunila dečiji san: "Oduvek sam imala želju da branim svoju porodicu, domovinu"

Telegraf 06.09.2023
- Oduvek sam imala želju da branim svoju porodicu, domovinu, da uvek budem tu za brata, sestru, majku i oca - kazala je ova mlada Golubčanka. I dok neki negoduju na pomen uvođenja obaveznog vojnog roka, lepoj Dajani Krsmanović iz Golupca je san od… »
Putovanja zamenila puškom i uniformom: Dajana je ponosni vojnik Srbije, na dobrovoljno služenje vojnog roka sada se…

Putovanja zamenila puškom i uniformom: Dajana je ponosni vojnik Srbije, na dobrovoljno služenje vojnog roka sada se…

RINA 06.09.2023
Putovanja zamenila puškom i uniformom: Dajana je ponosni vojnik Srbije, na dobrovoljno služenje vojnog roka sada se prijavljuje više devojaka nego momaka (FOTO) Gornji Milanovac - Uvek aktuelno pitanje, da li vratiti redovno služenje vojnok roka… »
Sve više devojaka se prijavljuje u vojsku Srbije! Dajana: Od malena mi je san da branim porodicu i domovinu (foto)

Sve više devojaka se prijavljuje u vojsku Srbije! Dajana: Od malena mi je san da branim porodicu i domovinu (foto)

Kurir 06.09.2023
Uvek aktuelno pitanje, da li vratiti redovno služenje vojnok roka postaje još interasntnije kad jesen samo što nije pokucala na vrata. I dok bi neki druženje sa puškom i uniformom rado zaobišli, ima i onih koji su se dobrovoljno priključili Vojsci… »

Vesti dana »