Povezane vesti
Ristuča: Situacija na KiM veoma nestabilna zbog međusobnog nepoverenja
Euronews 07.09.2023
Komadant Kfora Anđelo Mikele Ristuča izjavio je da je situacija na KiM i dalje "veoma nestabilna", i pored toga što su se bezbednosne napetosti smirile posle eksalacije nasilja tokom maja. On je ocenio da su napetosti između Srba i Albanaca visoke zbog… »
Ristuča: Situacija na Kosovu i Metohiji ''veoma nestabilna'' zbog međusobnog nepoverenja
Insajder 07.09.2023
Komandant Kfora Anđelo Mikele Ristuča izjavio je da je situacija na KiM i dalje ''veoma nestabilna'', i pored toga što su se bezbednosne napetosti smirile posle eskalacije nasilja tokom maja. On je ocenio da su napetosti između Srba i Albanaca visoke… »
Ristuća: Nepoverenje strana je bolest na Kosovu koja nas najviše zabrinjava
Danas 07.09.2023
Međunarodne snage na Kosovu najviše zabrinjava nepoverenje, ocenio je komandant KFOR-a. Zato ne postoji vojno, već samo političko rešenje. Kosovo je i dalje „veoma nestabilno“ iako se bezbednosna situacija smirila od nasilja u maju, kazao je za Rojters… »
Vesti dana »

Novinari Al Džazire, Rojtersa i AP ubijeni u napadu na bolnicu u Pojasu Gaze
Cenzolovka pre 2 satajoš 36 povezanih

Vasiljević: Nenormalno je da direktor Hitne pomoći hvali Kobre za pucanje na protestu
Novi magazin pre 3 satajoš 20 povezanih

Pogledajte "obračun" Avramovića i Dobrića na treningu Srbije pred start Evrobasketa: Cepale su se mrežice!
Telegraf pre 35 minutajoš 64 povezane