Povezane vesti
Na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila čekaju 6 sati
Politika 07.09.2023
Prema najnovijim informacijama Uprave granične policije na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila na izlazu iz zemlje čekaju šest sati. Na graničnim prelazima Horgoš i Kelebija kamioni se zadržavaju četiri sata, dok na prelazu Šid na izlazu čekaju sat… »
Dobri uslovi za vožnju i umeren saobraćaj na putevima u Srbiji
Politika 07.09.2023
Vozače u Srbiji očekuju dobri uslovi za vožnju i umeren saobraćaj bez vanrednih zastoja, saopštio je danas Auto moto savez Srbije. Glavni putni pravci su prohodni. AMSS apeluje na vozače da dodatno obrate pažnju na pešake u saobraćaju, posebno u zonama… »
Kamioni na Batrovcima čekaju pet sati
Euronews 07.09.2023
Na graničnom prelazu Batrovci, teretna motorna vozila, na izlazu iz zemlje, čekaju pet sati, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije. Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 5.15, na prelazima Horgoš i Kelebija, takođe na izlazu… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 14 minutajoš 1 povezana

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 9 minutajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 34 minutajoš 1 povezana