Povezane vesti

Čuveni hrvatski voditelj godinama boluje od depresije i odlučio je da progovori o tome: Pojedine emisije sam jedva odradio

Čuveni hrvatski voditelj godinama boluje od depresije i odlučio je da progovori o tome: Pojedine emisije sam jedva odradio

Nova 07.09.2023
Jasno mi je da će me sada zli komentatori pored raznih epiteta pisati 'luđak', ali to je nemoguće izbeći. Javni posao koji radim otkriva najgore kod frustriranih anonimnih ljudi na društvenim mrežama, ali za takve budale nema leka. Odlučio sam… »
"14: godina sam na lekovima" Poznati voditelj godinama se bori sa depresijom, prvi put progovorio o svojoj borbi: "Zaboravim…

"14: godina sam na lekovima" Poznati voditelj godinama se bori sa depresijom, prvi put progovorio o svojoj borbi: "Zaboravim…

Blic 07.09.2023
Novinar i voditelj Aleksandar Stanković više od dvadeset godina radi na televiziji i jedan je od poznatijih TV lica u Hrvatskoj. On se godinama boluje od depresije, a sada je prvi put progovorio o svojoj borbi. - Jasno mi je da će mi zli komentatori uz… »
"Pojedine emisije sam jedva odradio" Čuveni hrvatski voditelj godinama boluje od depresije, a sad je o tome javno progovorio

"Pojedine emisije sam jedva odradio" Čuveni hrvatski voditelj godinama boluje od depresije, a sad je o tome javno progovorio

Kurir 07.09.2023
Jasno mi je da će me sada zli komentatori pored raznih epiteta pisati "ludak", ali to je nemoguće izbeći. Javni posao koji radim otkriva najgore kod frustriranih anonimnih ljudi na društvenim mrežama, ali za takve budale nema leka. Odlučio sam da… »

Vesti dana »