Povezane vesti

Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Politika 07.09.2023
MADRID – Fudbaler Al Hilala Nejmar izjavio je da mu je najveći san da sa selekcijom Brazila osvoji Svetsko prvenstvo, prenosi Mundo deportivo. Nejmar je u letnjem prelaznom roku prešao iz Pari Sen Žermena u Al Hilal. „Očigledno je da se i dalje… »
Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Vesti online 07.09.2023
Fudbaler Al Hilala Nejmar izjavio je da mu je najveći san da sa selekcijom Brazila osvoji Svetsko prvenstvo, prenosi Mundo deportivo. Nejmar je u letnjem prelaznom roku prešao iz Pari Sen Žermena u Al Hilal. – Očigledno je da se i dalje nadam da ću… »
Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Mondijal

Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Mondijal

Sportski žurnal 07.09.2023
Nejmar (31) je za reprezentaciju Brazila odigrao 124 utakmice i postigao je 77 golova. Fudbaler Al Hilala Nejmar izjavio je da mu je najveći san da sa selekcijom Brazila osvoji Svetsko prvenstvo. Nejmar je u letnjem prelaznom roku prešao iz Pari Sen… »
Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Nejmar: Najveći san mi je da sa Brazilom osvojim Svetsko prvenstvo

Dnevnik 07.09.2023
MADRID: Fudbaler Al Hilala Nejmar izjavio je da mu je najveći san da sa selekcijom Brazila osvoji Svetsko prvenstvo, prenosi Mundo deportivo. Nejmar je u letnjem prelaznom roku prešao iz Pari Sen Žermena u Al Hilal. "Očigledno je da se i dalje nadam… »

Vesti dana »