Povezane vesti

Jovana Joksimović i Srđan bili u žestokoj svađi, a nakon što ga je gledala uživo na Pinku, poslala ironičnu poruku uz…

Jovana Joksimović i Srđan bili u žestokoj svađi, a nakon što ga je gledala uživo na Pinku, poslala ironičnu poruku uz…

Nova 08.09.2023
Nakon što je Irina Vukotić dala otkaz na televiziji "Pink", na njeno mesto kao voditelj "Jutarnjeg programa" došao je Srđan Predojević - koji je već ranije radio ovaj program na ovoj televiziji. Srđan je nekada vodio Jutarnji program sa Jovanom… »
Posle 3 godine poslala mu jasnu poruku: "Preseče me kad sam videla!" - Jovana Joksimović pokazala šta misli o kumu!

Posle 3 godine poslala mu jasnu poruku: "Preseče me kad sam videla!" - Jovana Joksimović pokazala šta misli o kumu!

Mondo 08.09.2023
Od 2020. godine, usled otkaza koji je šokirao sve, pa sve do danas, Jovana Joksimović se nije oglašavala na temu kuma Srđana Predojevića. Od 2020. godine, usled otkaza koji je šokirao sve, pa sve do danas, Jovana Joksimović se nije oglašavala na… »
KUME, ZAR I TI? Jovana Joksimović se posle dve godine javno obratila Srđanu Predojeviću, ove reči joj NIKAD NEĆE OPROSTITI

KUME, ZAR I TI? Jovana Joksimović se posle dve godine javno obratila Srđanu Predojeviću, ove reči joj NIKAD NEĆE OPROSTITI

Story 08.09.2023
Pre tri godine u javnosti je poput pombe odjeknula vest da su Jovana Joksimović i Srđan Predojević napustili "Prvu" televiziju. Od tada se omiljeni televizijski dvojac odlučio da svako ide svojim putem, a iako javno nikada nisu potvrdili da li su im… »
"Preseče me kad sam te videla" Jovana Joksimović i Srđan su bili u žestokoj svađi, a nakon što ga je gledala uživo na…

"Preseče me kad sam te videla" Jovana Joksimović i Srđan su bili u žestokoj svađi, a nakon što ga je gledala uživo na…

Blic 08.09.2023
Nakon što je Irina Vukotić dala otkaz na televiziji "Pink", na njeno mesto, voditelja "Jutarnjeg programa" došao je Srđan Predojević. Naime, svima je dobro poznato da je Srđan nekada vodio Jutarnji program sa Jovanom Joksimović, nakon čega su se… »
Srđan Predojević prešao na Pink, a sada se oglasila Jovana Joksimović!

Srđan Predojević prešao na Pink, a sada se oglasila Jovana Joksimović!

Svet plus 08.09.2023
Voditelj Srđan Predojević prešao je na Pink, a sada se oglasila Jovana Joksimović! Preseče me kad sam videla džingl: Nema dobrog dana bez dobrog jutra. Jovana Joksimović je konačno progovorila o prelasku svog kuma i dugogodišnjeg kolege, Srđana… »
"Preseče me kad sam te videla" Jovana Joksimović se prvi put posle tri godine javno obratila kumu Srđanu Predojeviću!

"Preseče me kad sam te videla" Jovana Joksimović se prvi put posle tri godine javno obratila kumu Srđanu Predojeviću!

Kurir 08.09.2023
Voditeljka Jovana Joksimović oglasila se o prelasku njenog kuma i kolege Srđana Predojevića na televiziju Pink, što je ujedno i njeno prvo oglašavanje na temu Srđana i njihovog odnosa nakon skoro pune tri godine. Ona o Srđanu nije javno govorila od… »

Vesti dana »