Povezane vesti

Uhapšen Srbin u Leposaviću

Uhapšen Srbin u Leposaviću

Telegraf 08.09.2023
Za sada još uvek nema informacija u kojoj policijskoj stanici uhapšeni nalazi. Srbin iz Leposavića G.S. (39), bivši pripadnik Kosovske policije, uhapšen je danas u tom gradu, prema rečima očevidaca na očigled svoje majke, javlja Kosovo-online.com… »
Oglasila se majka uhapšenog Srbina na KiM Zorica opisala šta se dogodilo: "Neko ga je fotografisao na ulazu u kafanu"

Oglasila se majka uhapšenog Srbina na KiM Zorica opisala šta se dogodilo: "Neko ga je fotografisao na ulazu u kafanu"

Kurir 08.09.2023
Moj sin je došao u kafanu koju držimo ja i snaha da popije kafu kada su ispred kafane došla policijska kola. Pripadnici policije ušli su u kafanu i legitimisali tri gosta a mog sina odveli rekvši mi da ga vode samo na informativni razgovor i da će… »
Uhapšen Srbin u Leposaviću: Ne zna se u koju policijsku stanicu je odveden

Uhapšen Srbin u Leposaviću: Ne zna se u koju policijsku stanicu je odveden

Euronews 08.09.2023
Srbin iz Leposavića G.S. (1984), bivši pripadnik Kosovske policije, uhapšen je danas u tom gradu, prema rečima očevidaca na očigled svoje majke. On je sedeo u svojoj kafani, nedaleko od železničke stanice, gde je po rečima očevidaca svratio da… »
Leposavić: Uhapšen Srbin, bivši pripadnik tzv. kosovske policije, sedeo u kafani, pio kafu, kad je stao policijski automobil

Leposavić: Uhapšen Srbin, bivši pripadnik tzv. kosovske policije, sedeo u kafani, pio kafu, kad je stao policijski automobil

Kurir 08.09.2023
Srbin iz Leposavića G.S. (1984), bivši pripadnik tzv. kosovske policije, uhapšen je danas u tom gradu, prema rečima očevidaca na očigled svoje majke. On je sedeo u svojoj kafani, nedaleko od železničke stanice, gde je po rečima očevidaca svratio… »
Uhapšen Srbin u leposaviću Kurti nastavlja sa terorom našeg naroda na KiM

Uhapšen Srbin u leposaviću Kurti nastavlja sa terorom našeg naroda na KiM

Alo 08.09.2023
Srbin iz Leposavića G.S (1984), bivši pripadnik Kosovske policije, uhapšen je danas u tom gradu, prema rečima očevidaca na očigled svoje majke. On je sedeo u svojoj kafani, nedaleko od železničke stanice, gde je po rečima očevidaca svratio da… »

Vesti dana »