Povezane vesti

Bogdanović: Jokić nam piše posle svake utakmice

Bogdanović: Jokić nam piše posle svake utakmice

Politika 08.09.2023
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović rekao je da se Nikola Jokić igračima javlja posle svake utakmice. Srbija je bez centra Denvera uspela da uđe u finale Mundobasketa, pošto je u polufinalu u Manili pobedila Kanadu 95:86. „Nikola Jokić… »
Avramović: Poraz od Italije došao u pravi čas

Avramović: Poraz od Italije došao u pravi čas

Vesti online 08.09.2023
Košarkaš Srbije Aleksa Avramović izjavio je nakon utakmice sa Kanadom, da je poraz od Italije za ekipu došao u najboljem trenutku. Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u finale Svetskog prvenstva, pošto je danas u Manili pobedila selekciju… »
Davidovac: Nismo najjači na papiru, ali smo najbolji

Davidovac: Nismo najjači na papiru, ali smo najbolji

Sportski žurnal 08.09.2023
Sjajni krilni centar istakao da nije važno ko je rival u finalu. Dejan Davidovac izjavio je nakon utakmice sa Kanadom, da je selekcija Srbije pokazala da je najbolji tim na prvenstvu. - Još nisam svestan. Šta da kažem, drago mi je zbog toga. Svi smo… »
“Pokazali smo da smo najbolji tim”

“Pokazali smo da smo najbolji tim”

Vesti online 08.09.2023
Košarkaš Srbije Dejan Davidovac izjavio je nakon utakmice sa Kanadom, da je selekcija Srbije pokazala da je najbolji tim na prvenstvu. Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u finale Svetskog prvenstva, pošto je danas u Manili pobedila… »
Jokić (ipak) uz Srbiju na Mundobasketu: Bogdan Bogdanović otkrio šta pred svaki meč radi zvezda Denvera

Jokić (ipak) uz Srbiju na Mundobasketu: Bogdan Bogdanović otkrio šta pred svaki meč radi zvezda Denvera

Večernje novosti 08.09.2023
Srbija se plasirala u finale Mundobasketa 2023, savladali su Kanadu u polufinalu, a mnogi navijači u Srbiji razmišljaju o Nikoli Jokiću i njegovoj odluci da ne brani boje naše zemlje na Svetskom prvenstvu u Manili, Džakarti i Tokiju. FOTO… »
FOTO Poruka uz dirljivu fotografiju: Javio se stric Boriše Simanića nakon plasmana Srbije u finale

FOTO Poruka uz dirljivu fotografiju: Javio se stric Boriše Simanića nakon plasmana Srbije u finale

Nova 08.09.2023
Bolji dani su pred Borišom, navijaće za saigrače u finalu Mundobasketa Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba. Mladen Simanić, Borišin stric, javio se na društvenim mrežama nakon što je Srbija… »
Odbrana i tranzicija: Karijev recept za medalju

Odbrana i tranzicija: Karijev recept za medalju

Vesti online 08.09.2023
Svetislav Pešić, selektor košarkaša Srbije, posle plasmana u finale Svetskog prvenstva rekao je da je ponosan na celokupnu ekspediciju. Srbija je u polufinalu pobedila Kanadu sa 95:86 i obezbedila je medalju. „Ponosan sam na ekipu, stručni štab… »
Pešić: Najbolji deo srpske košarke su igrači koji imaju poverenje jedan u drugog, ključna odlična odbrana

Pešić: Najbolji deo srpske košarke su igrači koji imaju poverenje jedan u drugog, ključna odlična odbrana

Novi magazin 08.09.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je danas da je ponosan na igrače i članove stručnog štaba posle plasmana u finale Svetskog prvenstva. "Veoma sam ponosan na svoje igrače, na tim, stručni štab i medicinsko osoblje… »
Pešić se prisetio poraza na Evrobasketu, imao moćnu poruku: Disali smo i prošle godine kao sada

Pešić se prisetio poraza na Evrobasketu, imao moćnu poruku: Disali smo i prošle godine kao sada

Nova 08.09.2023
Prošle godine smo bili razočarani, sada ponosni Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba. Svetislav Pešić je prošle godine sa reprezentacijom Srbije doživeo neuspeh, pošto je Italija bila bolja u osmini… »
Pa kako ovo da prođe bez Vlade Štimca? Vreme je da se ispuni rođendanska želja!

Pa kako ovo da prođe bez Vlade Štimca? Vreme je da se ispuni rođendanska želja!

Sportske.net 08.09.2023
Vladimir Štimac je pre nekoliko godina završio reprezentativnu karijeru, ali često imamo osećaj da je i dalje član našeg nacionalnog tima. Na društvenim mrežama, a verujemo i privatno pruža veliku podršku našim ''orlovima'', bez obzira da li… »
Pešić nakon fenomenalne pobede u polufinalu: Ponovo smo demonstrirali sjajnu odbranu

Pešić nakon fenomenalne pobede u polufinalu: Ponovo smo demonstrirali sjajnu odbranu

Dnevnik 08.09.2023
MANILA: Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić izjavio je na konferenciji za medije nakon utakmice sa Kanadom, da su srpski košarkaši još jednom demonstrirali sjajnu odbranu. Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u finale Svetskog… »
„Ovako smo igrali i na Eurobasketu, osim tih deset minuta“

„Ovako smo igrali i na Eurobasketu, osim tih deset minuta“

Sport klub 08.09.2023
Svetislav Pešić, selektor Srbije nakon pobede nad Kanadom govorio je na konferenciji za medije i istakao da je Srbija ovakvu igru pokazala i na Evrobasketu prošle godine, osim tog dela utakmice sa Italijom. Izveštavanje sa Mundobasketa donosi vam… »
Pešić blista posle pobede: Veoma sam ponosan na moj tim

Pešić blista posle pobede: Veoma sam ponosan na moj tim

Euronews 08.09.2023
Selektor Srbije, Svetislav Pešić, govorio je na konferenciji za novinare posle plasmana njegove selekcije u finale Mundobasketa. "Orlovi" su pobedili Kanadu 95:86, a selektor nije mogao da sakrije zadovoljstvo. "Veoma sam ponosan na tim, velika pobeda… »
"Čestitam košarkašima, oni su čudo": Predsednik Vučić oduševljen "orlovima", ali i ostalim srpskim sportistima

"Čestitam košarkašima, oni su čudo": Predsednik Vučić oduševljen "orlovima", ali i ostalim srpskim sportistima

Večernje novosti 08.09.2023
SRBIJA se plasirala u finale Svetskog prvenstva, a srećan zbog velikog uspeha "orlova" bio je predsednik naše zemlje Aleksandar Vučić. FOTO: FIBA.Basketball On je čestitao našim košarkaškima, ali i ostalim srpskim sportistima koji beleže… »
"Hodam uspravno jer sam Srbin": Moćna poruka Vladimira Štimca posle plasmana Srbije u finale Mundobasketa!

"Hodam uspravno jer sam Srbin": Moćna poruka Vladimira Štimca posle plasmana Srbije u finale Mundobasketa!

Večernje novosti 08.09.2023
SRBIJA se plasirala u finale Svetskog prvenstva, a oduševljenje zbog velikog uspeha naše selekcije nije mogao da sakrije Vladimir Štimac. foto: EPA On je posle spektakularne pobede nad Kanadom u polufinalu imao poruku za tim u Manili. - Čestitam… »

Vesti dana »