Povezane vesti

"Nijedan od mojih bivših nije među živima": Zadrugarka volela opasne momke, bila hapšena, a sad iznela detalje iz burnog…

"Nijedan od mojih bivših nije među živima": Zadrugarka volela opasne momke, bila hapšena, a sad iznela detalje iz burnog…

Blic 08.09.2023
Teodora Radoičić je nova učesnica rijalitija "Zadruga 7 elita", a ona je 2020. godine osuđena je na četiri godine zatvora u Beču zbog trgovine heroinom. Voditeljka Ana Radulović danas je za crnim stolom okupila sve zadrugare i dala je svakom po pet… »
"Tri bivša momka, a sva trojica su mrtvi" Skandalozno priznanje u Eliti, nakon ovoga će brujati ceo Balkan

"Tri bivša momka, a sva trojica su mrtvi" Skandalozno priznanje u Eliti, nakon ovoga će brujati ceo Balkan

Kurir 08.09.2023
Teodora Radojičić je nova učesnica rijalitija " Elita", a ona je 2020. godine osuđena je na četiri godine zatvora u Beču zbog trgovine heroinom. Voditeljka Ana Radulović danas je za crnim stolom okupila sve zadrugare i dala je svakom po pet minuta… »
"Smrt ćerke me je potpuno uništila": Zadrugar se slomio na komade, sa knedlom u grlu progovorio o najvećoj tragediji

"Smrt ćerke me je potpuno uništila": Zadrugar se slomio na komade, sa knedlom u grlu progovorio o najvećoj tragediji

Blic 08.09.2023
Učesnik "Zadruge 7 Elita", Ramiz Gusinac doživeo je najveću tragediju koja može da zadesi čoveka - sahranio je svoje dete. Naime, zadrugari su za crnim stolom imali priliku da u pet minuta kažu nešto o svom životu. On se tom prilikom prisetio… »
Suze u eliti: Smrt ćerke me je uništila! Potresne scene u programu uživo, svi ostali zaleđeni (video)

Suze u eliti: Smrt ćerke me je uništila! Potresne scene u programu uživo, svi ostali zaleđeni (video)

Kurir 08.09.2023
Voditeljka Ana Radulović je ušla u Belu kuću i dala učesnicima šansu da u 5 minuta kažu sve što do sada nismo čuli o nima. Jedan od učesnika koji je progovorio o svom teškom životu je i Ramiz. Ja sam iz Novog Pazara i bavio sam se gimnastikom… »
"Bila sam u vezi 15 godina, nisam mogla da zatrudnim" Irina 2 Hot pred cimerima otvorila dušu: Rodila sam dete posle očeve…

"Bila sam u vezi 15 godina, nisam mogla da zatrudnim" Irina 2 Hot pred cimerima otvorila dušu: Rodila sam dete posle očeve…

Kurir 08.09.2023
Atraktivna Irina Kolin zaludela je naciju kada se pojavila u Gruovoj pesmi "Pravi broj" gde je otpevala nekoliko deonica. Pesma je nastala 2004. godine, a tada popularna plavuša pod imenom "Irina2Hot" postala je san mnogih muškaraca u Srbiji. Ona se… »
"Bila sam u vezi 15 godina, ali nisam mogla da ostanem trudna": Lepotica iz Gruovog spota ušla u "Zadrugu 7 elita", niko je…

"Bila sam u vezi 15 godina, ali nisam mogla da ostanem trudna": Lepotica iz Gruovog spota ušla u "Zadrugu 7 elita", niko je…

Blic 08.09.2023
Atraktivna Irina Kolin zaludela je naciju kada se pojavila u Gruovoj pesmi "Pravi broj" gde je otpevala nekoliko deonica. Pesma je nastala 2004. godine, a tada popularna plavuša pod imenom "Irina2Hot" postala je san mnogih muškaraca u Srbiji. Ona se… »

Vesti dana »