Povezane vesti

Sejduba Suma helikopterom doleteo na promociju u Novom Pazaru

Sejduba Suma helikopterom doleteo na promociju u Novom Pazaru

Politika 08.09.2023
NOVI PAZAR – Fudbaler iz Gvineje Sejduba Suma danas je promovisan kao igrač Novog Pazara, a na promociju je stigao na spektakularan način, helikopterom. Bivši fudbaler Partizana je rekao da je od danas Novi Pazar njegova ljubav. „Hvala ne srdačnoj… »
Suma bolje dočekan od Nejmara! (video)

Suma bolje dočekan od Nejmara! (video)

Sportski žurnal 08.09.2023
Brazilac u Saudijskoj Arabiji nije doživeo počasti kao novo pojačanje kluba iz grada na Jošanici. Novi Pazar je priredio spektakularniji doček Sejdubi Sumi nego što su to Saudijci upriličili jednoj od najvećih planetarnih zvezda – Brazilcu… »
Suma helikopterom sleteo na stadion u Srbiji! Bivši navijač Partizana sada voli ovaj klub!

Suma helikopterom sleteo na stadion u Srbiji! Bivši navijač Partizana sada voli ovaj klub!

Mondo 08.09.2023
Sejduba Suma helikopterom je sleteo Novi Pazar, gde je predstavljen kao novo veliko pojačanje. "Moja ljubav je sada Novi Pazar" Sejduba Suma helikopterom je sleteo Novi Pazar, gde je predstavljen kao novo veliko pojačanje. "Moja ljubav je sada Novi… »
Helikopterom na stadion: Bivši igrač Partizana sleteo pa poručio - sada je Novi Pazar moja ljubav!

Helikopterom na stadion: Bivši igrač Partizana sleteo pa poručio - sada je Novi Pazar moja ljubav!

Večernje novosti 08.09.2023
Nekadašnji fudbaler Partizana Sejduba Suma novo je pojačanje Novog Pazara. FOTO: N. Paraušić - Hvala na srdačnoj dobrodošlici. Novi Pazar je bio moj izbor, mnogo sam zadovoljan što sam ovde i što sam postao deo priče. Zajedno ćemo uraditi nešto… »
Suma izašao iz helikoptera i poručio: ''Sad je Novi Pazar moja ljubav''

Suma izašao iz helikoptera i poručio: ''Sad je Novi Pazar moja ljubav''

Sportske.net 08.09.2023
Novi fudbaler Novog Pazara Sejduba Suma rekao je danas da je dolazak u redove tog superligaša lepa prilika za njega. "Hvala na srdačnoj dobrodošlici. Novi Pazar je bio moj izbor, mnogo sam zadovoljan što sam ovde i što sam postao deo priče. Zajedno… »
Sejduba Suma: Sada je Novi Pazar moja ljubav

Sejduba Suma: Sada je Novi Pazar moja ljubav

Sport klub 08.09.2023
Novi fudbaler Novog Pazara Sejduba Suma rekao je da je dolazak u redove tog superligaša lepa prilika za njega. „Hvala na srdačnoj dobrodošlici. Novi Pazar je bio moj izbor, mnogo sam zadovoljan što sam ovde i što sam postao deo priče. Zajedno… »

Vesti dana »