Povezane vesti

Šapić: "Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta"

Šapić: "Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta"

Blic 08.09.2023
Ni od jednog projekta koje sam najavio pre godinu dana nismo odustali, a ova gradska uprava donela je neke istorijske odluke, niz socijalnih mera koje nikad ranije nisu donete – od besplatnih udžbenika, vrtića i bazena, do pojeftinjenja prevoza… »
Gradonačelnik Šapić: Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta

Gradonačelnik Šapić: Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta

Telegraf 08.09.2023
"Ukoliko nastavim da obavljam funkciju gradonačelnika na neki duži period, obećavam uvođenje reda u Beogradu, koji mu je neophodan" Ni od jednog projekta koje sam najavio pre godinu dana nismo odustali, a ova gradska uprava donela je neke istorijske… »
Krenuli smo da menjamo stvari iz korena Gradonačelnik Šapić: Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta

Krenuli smo da menjamo stvari iz korena Gradonačelnik Šapić: Ne odustajemo ni od jednog zacrtanog projekta

Alo 08.09.2023
Pogledajte veliki intervju prvog čoveka Beograda Aleksandra Šapića o svim pitanjima ključnim za prestonicu. Ni od jednog projekta koje sam najavio pre godinu dana nismo odustali, a ova gradska uprava donela je neke istorijske odluke, niz socijalnih… »
Šapić ekskluzivno za Kurir TV: Otkrio više o novim pogodnostima za građane, vrtićima, javnom prevozu, ali i bezbednosti…

Šapić ekskluzivno za Kurir TV: Otkrio više o novim pogodnostima za građane, vrtićima, javnom prevozu, ali i bezbednosti…

Kurir 08.09.2023
Za razliku od roditelja deca koji žive u unutrašnjosti Srbije, deca Beograda, a i njihovi roditelji, još pre 1. septembra su mogli da odahnu, pošto su dobili besplatne udžbenike za osnovnu i srednju školu. Takođe i roditelji koji svoju decu šalju… »

Vesti dana »