Povezane vesti

"Nema pola kose, lice joj se ne vidi od modrica"! Majka žrtve iz Zemuna zaprepašćena: Bilo je jezivo kad sam je videla

"Nema pola kose, lice joj se ne vidi od modrica"! Majka žrtve iz Zemuna zaprepašćena: Bilo je jezivo kad sam je videla

Mondo 08.09.2023
Majka devojke iz Zemuna koju je N.G., brutalno pretukao, kaže da će se njena ćerka dugo oporavljati posle zadobijenih teških povreda. Majka devojke iz Zemuna koju je N.G., brutalno pretukao, kaže da će se njena ćerka dugo oporavljati posle… »
"Prikovana je za krevet, sva je u flasterima, lice joj je plavo": Devojka koju je partner zarobio i tukao 4 dana izašla iz…

"Prikovana je za krevet, sva je u flasterima, lice joj je plavo": Devojka koju je partner zarobio i tukao 4 dana izašla iz…

Kurir 08.09.2023
Žena (36) iz Zemuna koju je, kako se sumnja, emotivni partner N. G. (41) iz okoline Obrenovca brutalno pretukao i držao u zatočeništvu četri dana, puštena je na kućno lečenje, saznaje Kurir! Podsetimo, N. G. je uhapšen 1. septembra zbog sumnje da… »
"Plašim se da je hteo da je ubije zbog: Bivšeg!" Majka Ane koju je dečko držao zatočenu otkrila detalje njihovog odnosa…

"Plašim se da je hteo da je ubije zbog: Bivšeg!" Majka Ane koju je dečko držao zatočenu otkrila detalje njihovog odnosa…

Blic 07.09.2023
- Mnogo sam prošla straha i bola. Kao majka sam osećala da sa mojim detetom nešto nije u redu. Moja ćerka je prošla pakao, kako će dalje da živi - priča za "Blic" Anđelka, majka Ane M. (36), žrtve koja je danima bila zaključana u kući u… »

Vesti dana »