Povezane vesti

Splitski prekršajni sud kaznio Sergeja Trifunovića sa 500 evra

Splitski prekršajni sud kaznio Sergeja Trifunovića sa 500 evra

RTV 09.09.2023
SPLIT - Opštinski prekršajni sud u Splitu kaznio je glumca Sergeja Trifunovića sa 500 evra novčane kazne zbog držanja psa bez nadzora i vređanja policajca na plaži Kaštelet. Osim 500 evra kazne, Trifunović mora da plati i 50 evra sudskih… »
Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu!

Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu!

Svet plus 09.09.2023
Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu! Maltretiranja koja sam danas istrpeo nisam nikad i nigde. Da kontraparafraziram Olivera Dragojevića , nikada više neću doći u Split. Naš glumac Sergej Trifunović uhapšen je juče, 8. septembra… »
Sergej Trifunović nakon privođenja zbog psa: Nikad više neću doći u Split

Sergej Trifunović nakon privođenja zbog psa: Nikad više neću doći u Split

N1 Info 09.09.2023
Sergej Trifunović koji je u petak priveden u Splitu zbog držanja životinje bez nadzora i vređanja policijskih službenika saopštio je da više nikada neće doći u taj hrvatski grad. Podsećamo, Trifunović je na splitskoj plaži Kaštelet bio sa… »
Splitski prekršajni sud kaznio Sergeja Trifunovića sa 500 evra nakon prijave policije, oglasio se i glumac

Splitski prekršajni sud kaznio Sergeja Trifunovića sa 500 evra nakon prijave policije, oglasio se i glumac

Euronews 09.09.2023
Opštinski prekršajni sud u Splitu kaznio je juče glumca Sergeja Trifunovića sa 500 evra novčane kazne zbog držanja psa bez nadzora i vređanja policajca na splitskoj plaži Kaštelet. Osim 500 evra kazne Trifunović mora da plati i 50 evra sudskih… »
Sergej Trifunović se oglasio na Instagramu: Maltretiranja koja sam istrpeo nisam nikad i nigde (foto)

Sergej Trifunović se oglasio na Instagramu: Maltretiranja koja sam istrpeo nisam nikad i nigde (foto)

Dnevnik 09.09.2023
Sergej Trifunović priveden je juče u Splitu zbog vređanja policajca kao i držanja psa bez nadzora, a nakon što je pušten na slobodu i kažnjen, glumac se oglasio na svom Instagramu. Naime, Opštinski prekršajni sud u Splitu kaznio je juče glumca… »
Sergej nakon privođenja zbog psa: Nikad više neću doću u Split

Sergej nakon privođenja zbog psa: Nikad više neću doću u Split

Novi magazin 09.09.2023
Sergej Trifunović koji je u petak priveden u Splitu zbog držanja životinje bez nadzora i vređanja policijskih službenika saopštio je da više nikada neće doći u taj hrvatski grad. Podsećamo, Trifunović je na splitskoj plaži Kaštelet bio sa… »
Sergej Trifunović nakon privođenja: „Nikada više neću doći u Split“

Sergej Trifunović nakon privođenja: „Nikada više neću doći u Split“

Danas 09.09.2023
Sergej Trifunović, koji je juče priveden u Splitu zbog držanja životinje bez nadzora i vređanja policijskih službenika, oglasio se na svom Instagram profilu, istakavši da je u ovom gradu iskusio maltretiranje kakvo nikad i nigde nije. „Ok, ajmo… »
Sud doneo odluku: Evo koliku će kaznu Sergej Trifunović morati da plati nakon hapšenja u Hrvatskoj

Sud doneo odluku: Evo koliku će kaznu Sergej Trifunović morati da plati nakon hapšenja u Hrvatskoj

Blic 09.09.2023
Glumac Sergej Trifunović priveden je juče u popodnevnim časovima u Splitu zbog vređanja policajca kao i držanja psa bez nadzora. Opštinski prekršajni sud u Splitu kaznio je juče glumca Sergeja Trifunovića sa 500 evra novčane kazne zbog držanja… »
(Foto): "Maltretiranja koja sam istrpeo nisam nikad i nigde": Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu: "Ovde više nikada…

(Foto): "Maltretiranja koja sam istrpeo nisam nikad i nigde": Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu: "Ovde više nikada…

Blic 09.09.2023
Sergej Trifunović priveden je juče u Splitu zbog vređanja policajca kao i držanja psa bez nadzora, a nakon što je pušten na slobodu i kažnjen, glumac se oglasio na svom Instagramu. Naime, Opštinski prekršajni sud u Splitu kaznio je juče glumca… »
Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu! Pomenuo Olivera Dragojevića, pa izjavio: "nikada više neću doći"

Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu! Pomenuo Olivera Dragojevića, pa izjavio: "nikada više neću doći"

Mondo 09.09.2023
Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu. Oglasio se Sergej Trifunović nakon hapšenja u Splitu. Sergej Trifunović uhapšen je juče, 8. septembra u Splitu, pošto je, kako su naveli tamošnji mediji, držao psa bez nadzora i vređao… »
"Nikad više neću doći u split" Oglasio se Sergej Trifunović nakon privođenja u Hrvatskoj i izrečene kazne (foto)

"Nikad više neću doći u split" Oglasio se Sergej Trifunović nakon privođenja u Hrvatskoj i izrečene kazne (foto)

Kurir 09.09.2023
Sergej Trifunović sinoć je priveden na Opštinski prekršajni sud u Splitu zbog vređanja policijskih službenika i držanja psa bez nadzora, kako je pisao Dalmatinski portal. Glumac se potom o svemu oglasio na svom Instagram profilu. "OK, ajmo ovako… »
„Nikad više neću doću u Split“: Sergej Trifunović ogorčen nakon jučerašnjeg privođenja, pominje Olivera…

„Nikad više neću doću u Split“: Sergej Trifunović ogorčen nakon jučerašnjeg privođenja, pominje Olivera…

Nova 09.09.2023
Glumac je juče priveden u Splitu. Sergej Trifunović juče je priveden u Splitu zbog držanja životinje bez nadzora i vređanja policijskih službenika. Trifunović je na splitskoj plaži Kaštelet bio sa nemačkim ovčarom, koji je smetao nekim… »
Sud doneo odluku o kazni za Sergeja trifunovića: Evo koliko će glumac morati da plati nakon privođenja u Hrvatskoj

Sud doneo odluku o kazni za Sergeja trifunovića: Evo koliko će glumac morati da plati nakon privođenja u Hrvatskoj

Kurir 09.09.2023
Glumac Sergej Trifunović priveden je juče u popodnevnim časovima u Splitu zbog vređanja policajca kao i držanja psa bez nadzora. Opštinski prekršajni sud u Splitu doneo je odluku i kaznio glumca sa 500 evra novčane kazne. Pored toga, Sergej će… »
Priveden Sergej Trifunović

Priveden Sergej Trifunović

Danas 08.09.2023
Splitski policajci priveli su poznatog glumca Sergeja Trifunovića. Prema pisanju Slobodne Dalmacije, on je na splitskom Kašteletu danas šetao svog psa tako da je to smetalo građanima koji su ga prijavili. Nakon što su pristigli pripadnici policije… »
Sergej Trifunović se oglasio nakon privođenja u Splitu: Neka luđakinja je to prijavila, pošto se valjda plaši psa

Sergej Trifunović se oglasio nakon privođenja u Splitu: Neka luđakinja je to prijavila, pošto se valjda plaši psa

Danas 08.09.2023
Sergej Trifunović danas je priveden u Splitu zbog držanja životinje bez nadzora i vređanja policijskih službenika. Povodom ovog incidenta, srpski glumac dao je izjavu za Slobodnu Dalmaciju. „Još uvek me drndaju, evo me ovde u policiji. Brate… »
Sergej Trifunović se oglasio iz policije: "Još me drndaju, ta žena me je prijavila jer se plaši", evo kolika kazna mu preti

Sergej Trifunović se oglasio iz policije: "Još me drndaju, ta žena me je prijavila jer se plaši", evo kolika kazna mu preti

Blic 08.09.2023
Poznati glumac Sergej Trifunović uhapšen je danas u Splitu, nakon što su se građani žalili na način na koji šeta psa. Trifunović je po dolasku policije navodno počeo da vređa i omalovažavati službenike, nakon čega je priveden u stanicu. On je… »

Vesti dana »