Povezane vesti

"Slomljena si posle raskida, a glumiš sreću": Milica Dabović ostavila dečka, a u komentarima je napali da je sve lažno…

"Slomljena si posle raskida, a glumiš sreću": Milica Dabović ostavila dečka, a u komentarima je napali da je sve lažno…

Blic 09.09.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović raskinula je devetomesečnu vezu sa dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević, a razlog raskida su, kako je priznala, poroci od kojih nije mogla da odvoji sada već bivšeg partnera… »
Crveno na radost i prozivka za bivšeg dečka: Milica ponovo hara u gaćama - evo šta je sad uradila bivša košarkašica!

Crveno na radost i prozivka za bivšeg dečka: Milica ponovo hara u gaćama - evo šta je sad uradila bivša košarkašica!

Mondo 09.09.2023
Milica Dabović objavila provokativnu fotografiju u donjem vešu i napisala da je "konačno slobodna" Milica Dabović objavila provokativnu fotografiju u donjem vešu i napisala da je "konačno slobodna" Košarkašica Milica Dabović nedavno je otkrila da… »
"Moja najveća pobeda je što sam sama" Milica Dabović se oporavlja od raskida! Provokativnom fotkom objasnila kako se oseća!

"Moja najveća pobeda je što sam sama" Milica Dabović se oporavlja od raskida! Provokativnom fotkom objasnila kako se oseća!

Kurir 09.09.2023
Milica Dabović oporavlja se od raskida devetomesečne veze s kumom Darka Lazića Milanom Cvetkovićem. Ona je na Instagramu objavila post u kojem tvrdi da je srećna. Postavila je fotografiju u crvenom vešu i napisala: - To što sam konačno sama moja… »

Vesti dana »