Povezane vesti

Uhapšen bivši vojnik Danijel, zatvoren zbog terorizma: U sredu pobegao iz zatvora, danas ga pronašli

Uhapšen bivši vojnik Danijel, zatvoren zbog terorizma: U sredu pobegao iz zatvora, danas ga pronašli

Telegraf 09.09.2023
On je pronađen u zapadnom Londonu, trenutno je na saslušanju u policiji. Uhapšen je bivši vojnik Danijelom Abed Kalif (21) koji je pobegao iz zatvora dok je čekao suđenje zbog prekršaja u vezi sa terorizmom. On je pronađen u zapadnom Londonu… »
Uhapšen begunac iz londonskog zatvora optužen za terorizam

Uhapšen begunac iz londonskog zatvora optužen za terorizam

Politika 09.09.2023
LONDON – Bivši britanski vojnik optužen za terorizam Danijel Kalif uhapšen je danas u Londonu, nakon četvorodnevne potere koja je pokrenuta nakon što je Kalif pobegao iz zatvora Vonsvort. Kako prenosi Rojters, on je u zatvoru čekao na početak… »
Otkriveno kako je uhapšen opasni terorista Danijel: "On je pogledao mene, ja sam pogledala njega"

Otkriveno kako je uhapšen opasni terorista Danijel: "On je pogledao mene, ja sam pogledala njega"

Telegraf 09.09.2023
Poziv građana je naveo policiju da pretrese Spenser Roud u Čizviku, u zapadnom Londonu. Četvorodnevna potraga za bivšim vojnikom Danijelom Abedom Kalifom (21), koji je pobegao iz zatvora dok je čekao suđenje zbog prekršaja u vezi sa terorizmom… »
Uhapšen odbegli britanski vojnik optužen za terorizam

Uhapšen odbegli britanski vojnik optužen za terorizam

RTS 09.09.2023
Danijel Kalif, bivši britanski vojnik, optužen za terorizam, uhapšen je u zapadnom Londonu u subotu pre podne. Time je završena četvorodnevna potera Skotland jarda, pokrenuta pošto je Danijel Kalif pobegao iz zatvora Vonsvort B bezbednosne… »
Uhapšen begunac iz londonskog zatvora optužen za terorizam

Uhapšen begunac iz londonskog zatvora optužen za terorizam

Euronews 09.09.2023
Bivši britanski vojnik optužen za terorizam Danijel Kalif uhapšen je danas u Londonu, nakon četvorodnevne potere koja je pokrenuta nakon što je Kalif pobegao iz zatvora Vonsvort. Kako prenosi Rojters, on je u zatvoru čekao na početak suđenja za… »
Uhvaćen begunac uz zatvora: Britanska policija potvrdila da je uhapšen bivši vojnik, danima su tragali za njim

Uhvaćen begunac uz zatvora: Britanska policija potvrdila da je uhapšen bivši vojnik, danima su tragali za njim

Blic 09.09.2023
Danijel Kalif, begunac iz britanskog zatvora, uhapšen je, objavili su britanski mediji. On je priveden oko 11 časova po lokalnom vremenu. Nešto ranije danas, britanska policija potvrdila da je u Čizviku, zapadnom delu Londona, primećen Danijel Abed… »
Dolijao! Uhapšen terorista kojeg je jurio ceo London: U sredu pobegao iz zatvora, danas ga pronašli

Dolijao! Uhapšen terorista kojeg je jurio ceo London: U sredu pobegao iz zatvora, danas ga pronašli

Kurir 09.09.2023
Uhapšen je bivši vojnik Danijel Abed Kalife (21) koji je pobegao iz zatvora dok je čekao suđenje zbog prekršaja u vezi sa terorizmom. On je pronađen u zapadnom Londonu, trenutno je na saslušanju u policiji. Policija je odmah u sredu izdala hitan… »
Policija nudi 20.000 funti za informaciju o odbeglom teroristi: Evo gde je viđen posle bega iz zatvora (video)

Policija nudi 20.000 funti za informaciju o odbeglom teroristi: Evo gde je viđen posle bega iz zatvora (video)

Kurir 09.09.2023
Bivši britanski vojnik Danijel Abed Kalife (21) pobegao je iz zatvora dok je čekao suđenje zbog optužbi za terorizam, saopšteno je iz britanske policije. Komandant Metropolitenske policije za borbu protiv terorizma Dominik Marfi rekao je za "Skaj… »

Vesti dana »