Povezane vesti
Da li će nikotinske vrećice, snus i vejpovi i dalje biti dostupni maloletnicima?
Danas 09.09.2023
Vejpovi, pafovi, nikotinske vrećice… Zvanično ne spadaju u duvanske proizvode, ali se upotrebljavaju na isti način. Zakon ih ne prepoznaje, a njihova prodaja maloletnicima koji ih sve češće koriste, još nije zabranjena. Sudeći prema novom Nacrtu… »
Nikotinske vrećice, snus i vejpovi ulaze u novi Zakon o duvanu
N1 Info 09.09.2023
Vejpovi, pafovi, nikotinske vrećice... Zvanično ne spadaju u duvanske proizvode, ali se upotrebljavaju na isti način. Zakon ih ne prepoznaje, a njihova prodaja maloletnicima koji ih sve češće koriste, još nije zabranjena. Sudeći prema novom Nacrtu… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana