Povezane vesti

Otvorena manifestacija „Dani porodice u Srbiji"

Otvorena manifestacija „Dani porodice u Srbiji"

Politika 09.09.2023
Izaslanik predsednika Republike Aleksandra Vučića potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević prisustvovao je danas otvaranju manifestacije „Dani porodice u Srbiji” u Perlezu kod Zrenjanina. Manifestacija „Dani porodice u Srbiji”… »
Dani porodice u Perlezu Vučević: Mi verujemo u tradicionalne vrednosti

Dani porodice u Perlezu Vučević: Mi verujemo u tradicionalne vrednosti

Dnevnik 09.09.2023
Na “Porodičnom korzou” pored Begeja u Perlezu održana je danas manifestacija “Dani porodice”. Ovo je treće izdanje te manifestacije, koja se organizuje s ciljem promovisanja lepote porodice i porodičnog života i vrednosti, a prvi put je… »
Ministar Vučević prisustvovao otvaranju manifestacije "Dani porodice u Srbiji"

Ministar Vučević prisustvovao otvaranju manifestacije "Dani porodice u Srbiji"

Telegraf 09.09.2023
Manifestacija "Dani porodice u Srbiji" prvi put je održana 2021. godine, a njen osnovni cilj je promocija porodice kao stuba društva. Izaslanik predsednika Republike Aleksandra Vučića potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević… »
Otvorena manifestacija "Dani porodice u Srbiji" u Perlezu kod Zrenjanina

Otvorena manifestacija "Dani porodice u Srbiji" u Perlezu kod Zrenjanina

Euronews 09.09.2023
Izaslanik predsednika Republike Aleksandra Vučića potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević prisustvovao je otvaranju manifestacije "Dani porodice u Srbiji“ u Perlezu kod Zrenjanina. Manifestacija "Dani porodice u Srbiji” prvi put je… »
Vučević u Perlezu na manifestaciji Dani porodice u Srbiji: Čvrsto verujemo u tradicionalne vrednosti

Vučević u Perlezu na manifestaciji Dani porodice u Srbiji: Čvrsto verujemo u tradicionalne vrednosti

RTV 09.09.2023
PERLEZ - Izaslanik predsednika Republike Aleksandra Vučića potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević prisustvovao je danas otvaranju manifestacije "Dani porodice u Srbiji" u Perlezu kod Zrenjanina. Manifestacija "Dani porodice u Srbiji"… »
Dani porodice u Perlezu Vučević: Mi verujemo u tradicionalne vrednosti

Dani porodice u Perlezu Vučević: Mi verujemo u tradicionalne vrednosti

Kurir 09.09.2023
Na “Porodičnom korzou” pored Begeja u Perlezu održana je danas manifestacija “Dani porodice”. Ovo je treće izdanje te manifestacije, koja se organizuje s ciljem promovisanja lepote porodice i porodičnog života i vrednosti, a prvi put je… »

Vesti dana »