Povezane vesti

Prvo oglašavanje Desingerice nakon izlaska iz pritvora: "Nemam snage da pričam, mnogo sam se davao, celo leto smo imali…

Prvo oglašavanje Desingerice nakon izlaska iz pritvora: "Nemam snage da pričam, mnogo sam se davao, celo leto smo imali…

Blic 10.09.2023
Kontroverzni reper Dragomir Despić Desingerica, priveden je na Paliluli zbog navodne vožnje pod dejstvom psihoaktivne supstance, a juče je izašao iz pritvora. Njemu je bilo određeno zadržavanje u trajanju do dvanaest sati, a juče je napustio… »
„Nije sve kao što izgleda“: Prvo oglašavanje Desingerice nakon izlaska iz pritvora

„Nije sve kao što izgleda“: Prvo oglašavanje Desingerice nakon izlaska iz pritvora

Nova 10.09.2023
Dragimir Despić Desingerica, koji je u petak priveden na Paliluli zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivne supstance, juče je napustio pritvor. Sada se prvi put oglasio nakon privođenja. „Za sva dešavanja od danas i juče ću da se oglasim u narednom… »
"Nije sve kao što izgleda i piše": Oglasio se Desingerica - uskoro otkriva šta se desilo i koja je kazna!

"Nije sve kao što izgleda i piše": Oglasio se Desingerica - uskoro otkriva šta se desilo i koja je kazna!

Mondo 10.09.2023
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, oglasio se povodom nedavnog privođenja. Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, oglasio se povodom nedavnog privođenja Reper Dragomir Despić Desingerica, pre dva dana je priveden na Paliluli… »
Prvo oglašavanje desingerice nakon izlaska iz pritvora! Reper šokirao: Naša sezona nastupa je završena, mnogo sam se…

Prvo oglašavanje desingerice nakon izlaska iz pritvora! Reper šokirao: Naša sezona nastupa je završena, mnogo sam se…

Kurir 10.09.2023
Dragimir Despić Desingerica, koji je nedavno priveden na Paliluli zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivne supstance, o čemu je Kurir prvi pisao, napustio je pritvor nakon čega se po prvi put oglasio. Naime, kontroverzni reper je na društvenoj mreži… »

Vesti dana »