Povezane vesti
Nikada veće ulaganje u zaštitu životne sredine
Politika 10.09.2023
Projekat „Jadar” obustavljen zbog nedovoljne informisanosti građana i nedostatka naučnih činjenica. Izradom studije dobili bismo mišljenje struke, što bi bilo od velike koristi da zaista sagledamo da li i kako možemo da iskoristimo litijum kao razvojnu… »
Vujović: Studija o proceni uticaja na životnu sredinu u svrhu korišćenja litijuma kao razvojne šanse
Insajder 10.09.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović ocenila je danas da bi izradom Studije o proceni uticaja na životnu sredinu dobili mišljenje struke da li i kako Srbija može da koristi litijum kao razvojnu šansu. Ona je u intervjuu za Politiku navela da… »
Ministarka Vujović: Studija o proceni uticaja na životnu sredinu u svrhu korišćenja litijuma kao razvojne šanse
Danas 10.09.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović ocenila je danas da bi izadom Studije o proceni uticaja na životnu sredinu dobili mišljenje struke da li i kako Srbija može da koristi litijum kao razvojnu šansu. Ona je u intervjuu za Politiku navela da… »
Vesti dana »
MSP Rusije: Posledice agresije NATO na Jugoslaviju osećaju se i danas
Euronews pre 31 minutajoš 101 povezana
Muhamed Baker Zolkadr imenovan za novog sekretara Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana
Nedeljnik pre 7 minutajoš 32 povezane
Vremenska prognoza za sredu, 25. mart: Sutra smena sunca i oblaka, temperatura do 20 stepeni
Beta pre 1 satjoš 35 povezanih
U Vranju obeleženo 27 godina od NATO bombardovanja (foto) Foto galerija
OK radio pre 51 minutajoš 20 povezanih




