Povezane vesti

Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Beta 10.09.2023
Predsednik Republike Srpske Morad Dodik izjavio je danas na Jahorini da će visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita, ako se pojavi u Republici Srpskoj, dočekati jajima. "Oni se plaše toga da li ću ja okupiti pet hiljada ljudi da Šmita gađaju… »
Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Danas 10.09.2023
Predsednik Republike Srpske Morad Dodik izjavio je danas na Jahorini da će visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita, ako se pojavi u Republici Srpskoj, dočekati jajima. „Oni se plaše toga da li ću ja okupiti pet hiljada ljudi da Šmita gađaju… »
Sme li Dodik da krene na Šmita? Lider RS na korak do međunarodnog skandala, čeka se dolazak visokog predstavnika u Banjaluku

Sme li Dodik da krene na Šmita? Lider RS na korak do međunarodnog skandala, čeka se dolazak visokog predstavnika u Banjaluku

Nova 10.09.2023
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit naredne sedmice bi trebalo da održi sastanke u Banjaluci, a predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je najavio da će Nemac biti uhapšen čim kroči na područje RS. Proteklog petka Dodik je u Banjaluci održao… »
Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Radio 021 10.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita, ako se pojavi u Republici Srpskoj, dočekati jajima. "Oni se plaše toga da li ću ja okupiti pet hiljada ljudi da Šmita gađaju jajima kada… »
Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Dodik: Šmita ćemo dočekati jajima

Insajder 10.09.2023
Predsednik Republike Srpske Morad Dodik izjavio je danas na Jahorini da će visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita, ako se pojavi u Republici Srpskoj, dočekati jajima. "Oni se plaše toga da li ću ja okupiti pet hiljada ljudi da Šmita gađaju… »
Stevandić: Policija neće izbaciti Šmita iz RS, već će ga braniti od naroda

Stevandić: Policija neće izbaciti Šmita iz RS, već će ga braniti od naroda

Danas 09.09.2023
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je danas da policija Republike Srpske neće „izbacivati“ visokog predstavnika u BiH Kristijana Šmita ako dođe na teritoriju Republike Srpske, već će ga, kako je rekao… »

Vesti dana »

Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

Opozicija: Litijum je cena za izbornu krađu

N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane
Stadion sa tri imena

Stadion sa tri imena

Sputnik pre 29 minutajoš 42 povezane
Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Al Jazeera pre 7 satijoš 20 povezanih