Povezane vesti

MVP Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

MVP Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Politika 10.09.2023
MANILA - Nemački košarkaš Denis Šruder rekao je danas da je zadovoljan što je ekipa osvojila titulu svetskog šampiona bez poraza na Svetskom prvenstvu i da su ljudi u domovini počeli da prepoznaju šta sve ekipa čini za svoju zemlju.„Ovo je… »
Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Sportski žurnal 10.09.2023
Nemačka je postala peti uzastopni šampion sveta koji je neporažen osvojio titulu. Nemački košarkaš Denis Šruder rekao je da je zadovoljan što je ekipa osvojila titulu šampiona bez poraza na Svetskom prvenstvu i da su ljudi u domovini počeli da… »
Šreder: "Želimo da i nas poštuju u Nemačkoj"

Šreder: "Želimo da i nas poštuju u Nemačkoj"

Sportske.net 10.09.2023
Nemački košarkaš Denis Šruder rekao je danas da je zadovoljan što je ekipa osvojila titulu svetskog šampiona bez poraza na Svetskom prvenstvu i da su ljudi u domovini počeli da prepoznaju šta sve ekipa čini za svoju zemlju. "Ovo je neverovatna… »
Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Šruder: Neverovatno je završiti turnir bez poraza

Novi magazin 10.09.2023
Nemački košarkaš Denis Šruder rekao je danas da je zadovoljan što je ekipa osvojila titulu svetskog šampiona bez poraza na Svetskom prvenstvu i da su ljudi u domovini počeli da prepoznaju šta sve ekipa čini za svoju zemlju. "Ovo je neverovatna… »
Bogdanović: Niko nije verovao u nas, ponosan sam na momke

Bogdanović: Niko nije verovao u nas, ponosan sam na momke

Novi magazin 10.09.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović rekao je da je Nemačka u današnjem finalu pokazala da je najbolja na turniru, ali je istakao da je ponosan na svoju ekipu zbog svega prikazanog na Svetskom prvenstvu. "Kad smo počinjali niko… »
Bogdanović: Ponosan sam na ove momke

Bogdanović: Ponosan sam na ove momke

Sportski žurnal 10.09.2023
Kapiten Srbije istakao da će se tek za par godina videti koliki je ovo uspeh. Bogdan Bogdanović je najbolji igrač Srbije. Ne samo na ovom Svetskom prvenstvu. Posle finala je rekao: - Kad smo počinjali niko nije verovao u nas. Presrećan sam i ponosan… »
(VIDEO) Kapiten: Niko nije verovao u nas, ponosan sam na saigrače

(VIDEO) Kapiten: Niko nije verovao u nas, ponosan sam na saigrače

Danas 10.09.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović rekao je da je Nemačka u finalu pokazala da je najbolja na turniru, ali je istakao da je ponosan na svoju ekipu zbog svega prikazanog na Svetskom prvenstvu. „Kad smo počinjali niko nije… »
Prve reči utučenog kapitena posle finala: Kada smo počinjali niko nije verovao u nas! To je košarka...

Prve reči utučenog kapitena posle finala: Kada smo počinjali niko nije verovao u nas! To je košarka...

Kurir 10.09.2023
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović pričao je posle teškog poraza u finalu Svetskog prvenstva. Orlovi su izgubili od Nemačke u borbi za zlato. - Šta da kažem... Kad smo počinjali niko nije verovao u nas. Presrećan sam zbog ove grupe… »

Vesti dana »