Povezane vesti
Posle udesa na lečenju u Solunu zadržano 15 putnika iz Srbije, dvoje otpušteno; lakše povređeni prevezeni u Kilkis
RTS 10.09.2023
Vlasnik niške turističke agencije "Ski & Sun travel" Bojan Milosavljević rekao je za RTS da je 15 putnika iz autobusa te agencije koji je jutros imao udes na auto-putu Atina-Solun, blizu graničnog prelaza Evzoni zadržano na lečenju u Solunu, dok je veći… »
VIDEO: Četvoro poginulih u sudaru autobusa iz Srbije u Grčkoj, više od 50 povređenih
Moj Novi Sad 10.09.2023
Četiri osobe su poginule, a najmanje 53 su povređene, u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Atina-Solun. U nesreći su učestvovali turistički autobus sa srpskim tablicama, koji se prevrnuo, i dva automobila. Trojica putnika iz automobila su poginula na… »
Više od 50 turista iz Srbije povređeno u Grčkoj u saobraćajnom udesu
Medijska kutija 10.09.2023
Vlasnik turističke agencije iz Niša „Skaj end san“ Bojan Milosavljević saopštio je da je 15 putnika iz autobusa te agencije, koji je jutros u 6 časova imao udes na auto-putu Atina-Solun, blizu graničnog prelaza Evzoni, zadržano na lečenju u Solunu. U… »
Vesti dana »
"Za mene nije bio faul, mogao je sudija dosta bolje": Dejan Stanković o spornoj situaciji na Zvezda - Selta"
Mondo pre 9 minutajoš 10 povezanih
Vremenska prognoza za petak, 30. januar: Danas oblačno i hladnije, na planinama sneg
Beta pre 4 minutajoš 1 povezana
(Foto, video) pogledajte kako su otac I sin naslagali pet tona marihuane: Nove fotografije istorijske zaplene droge: Pronađene i 4 automatske puške, zolja, municija
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
"Sve je isprskano krvlju" Stravičan napad u Beogradu: Pratio mladića, pa ga pretukao ispred tržnog centra
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Kad igraju Novak Đoković i Janik Siner? Bolje nije moglo, još "samo" da Italijan konačno padne
Mondo pre 13 minutajoš 1 povezana



