Povezane vesti
Miloš Bojanić prodaje luksuznu vilu u Baošićima: Pevač otkrio razlog svoje odluke i sve iznenadio
Nova 10.09.2023
Miloš Bojanić odlučio je da proda luksuznu vilu u Baošićima koju je nedavno renovirao i u koju je uložio ogromnu svotu novca. Razlog za to je što tolika kuća donosi i mnogo obaveza. „Moleri, keramičari i električari su radili samo, a sve ostalo sam ja… »
Miloš Bojanić plače kao kiša! Doneo je konačnu odluku, ostaje bez kuće, sve je ispričao javno
Kurir 10.09.2023
Poznati pevač Miloš Bojanić govorio je o planovima za prodaju luksuzne vile u Baošićima, koju je nedavno renovirao i uložio ogromnu svotu novca, a onda se prisetio i teškog detinjstva. - Moleri, keramičari i električari su radili samo, a sve ostalo sam… »
Vesti dana »
Amerika i Iran pokrenuli nove napade, dronovi pogodili aerodrom u Kuvajtu
BBC News pre 21 minutajoš 29 povezanih
Danas promenljivo i toplo, popodne pljuskovi, grmljavina i moguć grad
Glas Zaječara pre 1 satjoš 34 povezane
Poznat identitet državljanina Srbije koji je pucao na policajca i držao ćerke kao taoce u Dortmundu
Telegraf pre 1 satjoš 27 povezanih
Ukrajinci uzvratili: Sedam poginulih u napadu na autobus u proruskoj oblasti, udar i na Sankt Peterburg
BBC News pre 26 minutajoš 23 povezane
Sastavi za Svetsko prvenstvo - Grupa I: Francuska, Senegal, Irak i Norveška - evo ko će predstavljati ove reprezentacije!
Kurir pre 1 minutjoš 21 povezana


