Povezane vesti

Vučić: U sredu je za mene, Malog i Momirovića doručak parizer, mi se ne igramo s narodom

Vučić: U sredu je za mene, Malog i Momirovića doručak parizer, mi se ne igramo s narodom

Radio sto plus 11.09.2023
Vučić je nakon sastanka u okviru inicijative Brdo Brioni koji se održava u Skoplju rekao da će se “potruditi da kupi” u sredu jeftini parizer i da će na doručak pozvati ministre finansija Siniše Malog i unutrašnje i spoljnje trgovine Tomislava… »
S Vučićem na jedenje parizera – i četvrt hleba

S Vučićem na jedenje parizera – i četvrt hleba

Vreme 11.09.2023
Politika Predsednik je najavio da će u sredu sa Sinišom Malim i Tomislavom Momirovićem otići u prodavnicu da doručkuju parizer koji će od toga dana uz još 19 proizvoda imati nižu cenu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom se obratio… »
U četvrt 'leba: Vučić otkrio šta će da doručkuje u sredu /video/

U četvrt 'leba: Vučić otkrio šta će da doručkuje u sredu /video/

Sputnik 11.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će lično kupiti parizer i da će zajedno sa ministrom finansija Sinišom Malim i ministrom unutrašnje i spoljne trgovine Tomislavom Momirovićem da napravi sendviče i pojede i da na taj način… »
Vučić: Snimaću se telefonom kako jedem parizer i majonez, to Ćulibrk ne jede

Vučić: Snimaću se telefonom kako jedem parizer i majonez, to Ćulibrk ne jede

N1 Info 11.09.2023
Predsednik Srbije prokomentariao je tokom konferencije za medije na samitu "Brdo Brioni" u Skoplju izjavu urednika Milana Ćulibrka datoj u "Utisku nedelje" da bi on prvo morao da proba parizer koji nudi narodu. „Nije njima parizer problem. Mi smo… »
Vučić: U sredu je za mene, Malog i Momirovića doručak parizer, mi se ne igramo s narodom

Vučić: U sredu je za mene, Malog i Momirovića doručak parizer, mi se ne igramo s narodom

Beta 11.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom kritika opozicije na izbor 20 namirnica kojima će biti snižene cene i njihovog kvaliteta, da će sam kupiti i probati parizer koji je među namirnicama koje će pojeftiniti. Vučić je nakon… »
„U sredu ću se snimati telefonom kako jedem parizer i majonez, to Ćulibrk ne jede“: Vučić odgovorio uredniku NIN-a i…

„U sredu ću se snimati telefonom kako jedem parizer i majonez, to Ćulibrk ne jede“: Vučić odgovorio uredniku NIN-a i…

Nova 11.09.2023
Predsednik Srbije našao je vremena da prokomentariše i ono što su rekli gosti emisije "Utisak nedelje". Tokom konferencije za medije na samitu "Brdo Brioni" u Skoplju, u pomoć Vučiću priskočila je novinarka Pink Gordana Uzelac, koja ga je "zamolila… »
Ubitačna analiza Milana Ćulibrka kojom je raskrinkana Vučićeva bajka o „jeftinom soku i parizeru“: Neka ga predsednik…

Ubitačna analiza Milana Ćulibrka kojom je raskrinkana Vučićeva bajka o „jeftinom soku i parizeru“: Neka ga predsednik…

Nova 11.09.2023
Glavni i odgovorni urednik nedeljnika "NIN" Milan Ćulibrk u nekoliko rečenica, tokom jučerašnjeg gostovanja u "Utisku nedelje" objasnio je na koji način je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "razvalio rebalans budžeta" i šta se zapravo krije iza… »
Vučić: Lično ću da kupim onaj parizer i da pojedem sendvič sa Malim i Momirovićem

Vučić: Lično ću da kupim onaj parizer i da pojedem sendvič sa Malim i Momirovićem

Dnevnik 11.09.2023
SKOPLjE: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će lično kupiti parizer i da će zajedno sa ministrom finansija Sinišom Malim i ministrom unutrašnje i spoljne trgovine Tomislavom Momirovićem da napravi sendviče i pojede i da na taj… »
Vučić: U sredu ću sa Malim i Momirovićem kupiti i probati parizer

Vučić: U sredu ću sa Malim i Momirovićem kupiti i probati parizer

Radio 021 11.09.2023
Aleksandar Vučić izjavio je, povodom kritika opozicije na izbor 20 namirnica kojima će biti snižene cene i njihovog kvaliteta, da će sam kupiti i probati parizer. Vučić je nakon sastanka u okviru inicijative Brdo Brioni koji se održava u Skoplju… »
"U sredu ću sam da idem da kupim parizer" Predsednik Vučić o kritikama opozicije na niže cene u marketima

"U sredu ću sam da idem da kupim parizer" Predsednik Vučić o kritikama opozicije na niže cene u marketima

Kurir 11.09.2023
U sredu je za mene, Malog i Momirovića doručak parizer, mi se ne igramo s narodom, poručio predsednik Srbije sa skupa u Skoplju. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom kritika opozicije na izbor 20 namirnica kojima će… »
Ćulibrk: Da li u Skupštini i Vladi jedu parizer od 250 dinara?

Ćulibrk: Da li u Skupštini i Vladi jedu parizer od 250 dinara?

Radio 021 11.09.2023
Da li u Skupštini, Vladi Srbije i drugim izvršnim organima vlasti za doručak parizer za 250 dinara o kom je pričao predsednik Aleksandar Vučić? To pitanje postavio na u emisiji "Utisak nedelje" na Novoj S glavni i odgovorni urednik nedeljnika NIN… »
Ćulibrk u „Utisku nedelje“: Da li u Skupštini i Vladi za doručak jedu taj parizer od 250 dinara, neka ga Vučić prvi…

Ćulibrk u „Utisku nedelje“: Da li u Skupštini i Vladi za doručak jedu taj parizer od 250 dinara, neka ga Vučić prvi…

Danas 10.09.2023
Glavni i odgovorni urednik nedeljnika NIN Milan Ćulibrk ocenio je u „Utisku nedelje“ kako je predsednik Srbije Aleksandar Vučić poslednjim najavljenim merama „razvalio rebalans budžeta odmah nakon što je isti izglasan“. Ćulibrk je upitao i… »

Vesti dana »