Povezane vesti

Asmin tvrdi da pravi bebu staniji! Priznao da će je oženiti, skandalozna ispovest, otkriveno sve što se nije znalo!

Asmin tvrdi da pravi bebu staniji! Priznao da će je oženiti, skandalozna ispovest, otkriveno sve što se nije znalo!

Kurir 11.09.2023
Asmin Durdžić našao se u centru medijske pažnje zbog toga što ga je Aneli Ahmić u rijalitiju "Elita" optužila za prevaru sa Stanijom Dobrojević. U svojoj ispovesti za medije on je otkrio detalje odnosa sa Aneli, ali i Stanijom. - Postao sam zvezda… »
Stanija razvalila Marka Marković na sitne komade! "Ja sam njegova titula, proslavila sam ga, nije više ništa uradio"

Stanija razvalila Marka Marković na sitne komade! "Ja sam njegova titula, proslavila sam ga, nije više ništa uradio"

Kurir 11.09.2023
Stanija Dobrojević posledanjih dana nalazi se u jeku skandala zbog veridbe sa oženjenim Asmin Durdžićem, što je sve razotkrila Aneli Ahmić, čim je postala deo rijaliti takičenja "Elita". Stanija Dobrojević je nakon toga okončala svoju vezu sa… »
(Video) "oženiću Staniju, pravimo bebu" šok! Ispovest Asmina, ne odustaje od starlete: Evo da li ulazi u "Elitu 7"

(Video) "oženiću Staniju, pravimo bebu" šok! Ispovest Asmina, ne odustaje od starlete: Evo da li ulazi u "Elitu 7"

Blic 11.09.2023
Asmin Durdžić našao se u centru medijske pažnje zbog toga što ga je Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga" optužila za prevaru sa Stanijom Dobrojević. Asmin je Staniju verio, a sada je ostao i bez nje. U svojoj ispovesti za "Blic" on je otkrio detalje… »
Stanija žestoko o bivšem dečku Dobrojevićeva udarila na Marka: Ja sam njegova titula! Evo i kako mu je pomogla kad nije…

Stanija žestoko o bivšem dečku Dobrojevićeva udarila na Marka: Ja sam njegova titula! Evo i kako mu je pomogla kad nije…

Kurir 11.09.2023
Stanija Dobrojević posledanjih dana nalazi se u jeku skandala zbog veridbe sa oženjenim Asmin Durdžićem, što je sve razotkrila Aneli Ahmić, čim je postala deo rijaliti takičenja "Elita". Stanija je nakon toga okončala svoju vezu sa Asminom i… »
"Da li može kilogram belog?" Asmin objavio šok video Aneli, svi se pitaju samo jedno (video)

"Da li može kilogram belog?" Asmin objavio šok video Aneli, svi se pitaju samo jedno (video)

Kurir 11.09.2023
Asmin Durdžić, bivši dečko starlete Stanije Dobrojević, ne prestaje da iznosi šokantne detalje nekadašnje veze sa učesnicom Elite Aneli Ahmić, koja je inače njegova supruga s kojim ima dete. Aneli je na samom ulasku u rijaliti istakla da je… »
Marko Marković opleo po oženjenom dečku svoje bivše devojke stanije: Asmin jedva dočekao da mu uzvrati kontru: Imaš…

Marko Marković opleo po oženjenom dečku svoje bivše devojke stanije: Asmin jedva dočekao da mu uzvrati kontru: Imaš…

Kurir 11.09.2023
Učesnica Elite Aneli Ahmić šokirala je sve kada je prilikom svog oredstavljanja auditorijumu otkrila da je njen venčani suprug Asmin načinio preljubu sa Stanijom Dobrojević. Ubrzo nakon toga se on oglasio, te je krenuo s provokacijama na račun… »
"Da imaš pare, ne bi živeo u iznajmljenom stanu" Marko Marković izvređao Stanijinog bivšeg dečka: "Poješće te animir…

"Da imaš pare, ne bi živeo u iznajmljenom stanu" Marko Marković izvređao Stanijinog bivšeg dečka: "Poješće te animir…

Blic 11.09.2023
Takmičarka ''Elite'' Aneli Ahmić pri samom ulasku u rijaliti iznela je šokantne tvrdnje da ju je venčani suprug, Asmin Durdžić prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Asmin se sve češće oglašava na društvenim mrežama, a sada je ponovo… »

Vesti dana »