Povezane vesti
Posađena nova stabla na Trgu Radomira Putnika
Veliki park 11.09.2023
Ispred zgrade bivšeg suda, na Trgu Radomira Putnika, čija je rekonstrukcija u toku, danas je, kako je projektom i predviđeno posađeno osam novih stabala, a u ponedeljak će biti posađeno još osam. Reč je o dekorativnom parkovskom drveću vrste Acer „Royal… »
Posađena nova stabla na Trgu Radomira Putnika, evo kada će biti otvoren (FOTO)
InfoKG 11.09.2023
Na Trgu Radomira Putnika, čija je rekonstrukcija u toku i trebalo bi da bude završena do 31. oktobra, u toku je sadnja novih stabala crvenog javora. Tokom rekonstrukcije Trga vojvode Radomira Putnika, ispred ispred zgrade bivšeg suda, pažnju javnosti je… »
Vesti dana »

Tramp upravo potvrdio Evo kad će se i gde sastati sa Putinom (foto/VIDEO)
Alo pre 1 satjoš 2 povezane

Poginula 21 osoba, među njima i devojčica (10): Školski autobus prešao u suprotnu traku, pa sleteo u jarak: Užas u Keniji (foto)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Tenzije na severu Kosova: Jednoj osobi pritvor zbog pretnji tokom Džez festivala, druga puštena uz izrečenu kaznu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana