Povezane vesti
Uljarević: Pregovori o vladi u završnoj fazi, niko neće nove izbore
Glas Amerike 11.09.2023
Nakon najava mandatara za sastav 44. crnogorske vlade Milojka Spajića da ima podršku većine u parlamentu za njen izbor, i skoro mjesec dana zatišja u pregovorima, i dalje je neizvjesno hoće li lider Pokreta Evrope sad, pobjednika junskih izbora… »
Dobričanin: Spajić da vrati pregovore na početak
Euronews 11.09.2023
Nakon koalicije Zajedno za budućnost Crne Gore (ZBCG) i iz Ujedinjene Crne Gore (UCG) pozvali su lidera Pokreta Evropa sad (PES) i mandatara Milojka Spajića da još jednom razmisli i pregovore o formiranju nove vlade vrati na početak. Poslanik UCG… »
I Ujedinjena Crna Gora poziva Spajića da vrati pregovore na početak
RTV 11.09.2023
PODGORICA - Nakon koalicije Zajedno za budućnost Crne Gore (ZBCG) i iz Ujedinjene Crne Gore (UCG) pozvali su lidera Pokreta Evropa sad (PES) i mandatara Milojka Spajića da još jednom razmisli i pregovore o formiranju nove vlade vrati na početak… »
Vesti dana »

Poljoprivrednik Ćurčić: Traktore, parkirane oko Pionirskog parka ustupili članovi SNS-a iz Vojvodine
Beta pre 23 minutajoš 37 povezanih

Srbijavoz obustavio međugradski prevoz: Stigla dojava o eksplozivnim napravama
Pravda pre 53 minutajoš 24 povezane

Putinovo „da“ i „ne“ Trampu: Šta je zvanični odgovor Kremlja za prekid vatre u Ukrajini? (VIDEO)
Danas pre 59 minutajoš 19 povezanih