Povezane vesti

"Još uvek je zaljubljena u mene, gleda svaki moj stori" Marko Marković brutalno ponizio Staniju, novi hladni rat, pale teške…

"Još uvek je zaljubljena u mene, gleda svaki moj stori" Marko Marković brutalno ponizio Staniju, novi hladni rat, pale teške…

Kurir 11.09.2023
Iako su jedno o drugom posle raskida uvek u javnosti govorili u superlativu, danas su žestoko zaratili bivši emotivni partneri Stanija Dobrojević i Marko Marković! Sve je počelo kada je Marković za domaće medije prokomentarisao Stanijinu aferu s… »
Skandalozni rat: Stanija opet ponizila Marka nakon njegovih prozivki "Markoviću precrtan si, ostavila sam te i ne gaji lažne…

Skandalozni rat: Stanija opet ponizila Marka nakon njegovih prozivki "Markoviću precrtan si, ostavila sam te i ne gaji lažne…

Kurir 11.09.2023
Marko Marković i Stanija su tokom dana ušli u žestoki sukob, te "rat" ne planira da stane. Sve je započeo njen bivši dečko kada ju je prozvao zbog cele situacije sa Aneli i Asminom. Ona mu je uzvratila rečima koji su gađali direktno i u metu, a… »
Stanija urnisala bivšeg: "Proslavila sam Marka Markovića, posle mene ništa nije uradio", evo kad ga je videla poslednji put

Stanija urnisala bivšeg: "Proslavila sam Marka Markovića, posle mene ništa nije uradio", evo kad ga je videla poslednji put

Blic 11.09.2023
Stanija Dobrojević poslednjih dana nalazi se u jeku skandala zbog veridbe sa oženjenim Asminom Durdžićem, što je sve razotkrila Aneli Ahmić, čim je postala deo rijalitija "Zadruga 7 - Elita". Stanija Dobrojević je nakon toga okončala svoju vezu… »
"Dečko joj je pucao u stomak, pa u glavu, bila je trudna" Zadrugarka s knedlom u grlu o tragičnoj smrti sestre

"Dečko joj je pucao u stomak, pa u glavu, bila je trudna" Zadrugarka s knedlom u grlu o tragičnoj smrti sestre

Kurir 11.09.2023
Marija Malivuk, bivša učesnica Parova, postala je deo rijaliti programa " Elita". Ona je brzo postala jedna o najharizmatičnijih zadrugarki, a jednom prilikom u razgovoru sa cimerkom Miljanom Kulić otkrila je svoju porodičnu tragediju. Naime, Marija… »
"Dečko joj je pucao u stomak, pa u glavu, bila je trudna": Zadrugarka s knedlom u grlu o tragičnoj smrti sestre: "Bila je…

"Dečko joj je pucao u stomak, pa u glavu, bila je trudna": Zadrugarka s knedlom u grlu o tragičnoj smrti sestre: "Bila je…

Blic 11.09.2023
Nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde", Marija Malivuk postala je deo rijaliti programa "Zadruga 7 elita". Ona je brzo postala jedna o najharizmatičnijih zadrugarki, a jednom prilikom u razgovoru sa cimerkom Miljanom Kulić otkrila… »

Vesti dana »