Povezane vesti

„Prvih nedelju dana sam samo ćutala jer sam pokušavala da shvatim šta se događa“: Hrvatska pevačica o teškom periodu…

„Prvih nedelju dana sam samo ćutala jer sam pokušavala da shvatim šta se događa“: Hrvatska pevačica o teškom periodu…

Nova 11.09.2023
Muzika joj je pomogla u najtežim trenucima. Hrvatska pevačica Lana Jurčević pre nešto više od deset dana završila je u bolnici, kada je zbog komplikacija morala da primi više od 70 doza antibiotika. Pevačica se i dalje nalazi u bolnici gde… »
Trudna Hrvatska pevačica prolazi kroz najteže dane u životu: Stvari više nisu iste, niti će biti... Moj život nije isti!

Trudna Hrvatska pevačica prolazi kroz najteže dane u životu: Stvari više nisu iste, niti će biti... Moj život nije isti!

Kurir 11.09.2023
Lana Jurčević na društvenim je mrežama podijelila poruke koje je dobila otkako je objavila da je u bolnici na čuvanju trudnoće. Pevačica je potom otkrila zašto je odlučila da svoju borbu podeli javno. Прикажи ову објаву у… »
"Nisam više ista, moj život nije isti": Trudna pevačica (38) prolazi kroz težak period, oglasila se iz bolnice: "Prvih…

"Nisam više ista, moj život nije isti": Trudna pevačica (38) prolazi kroz težak period, oglasila se iz bolnice: "Prvih…

Blic 11.09.2023
Hrvatska pevačica Lana Jurčević, koja je u drugom stanju, podelila je nedavno na svom Instagramu da je u bolnici na održavanju trudnoće. Ona je sada otkrila zbog čega je progovorila o detaljima svoje borbe. "Kad mi neko kaže: Zašto si objavila ove… »

Vesti dana »