Povezane vesti

Rekao sam mu "daj, komšo, koji je problem", a onda je počeo da me udara: Jeziva ispovest Srbina koga su pretukla trojica…

Rekao sam mu "daj, komšo, koji je problem", a onda je počeo da me udara: Jeziva ispovest Srbina koga su pretukla trojica…

Kurir 12.09.2023
Trojica Albanaca napala su i pretukla 20-godišnjeg Strahinju Petrovića iz Gračanice. Napad se dogodio na putu ka obližnjem selu Dobrotin. Petrovića je preteklo crno vozilo marke BMW, a kako svedoči, napad je izvršio čovek od 40 godina, koji je… »
Srpski mladić presretnut na putu i pretučen kod Gračanice

Srpski mladić presretnut na putu i pretučen kod Gračanice

N1 Info 12.09.2023
Trojica nepoznatih Albanaca pretukla su 21-godišnjeg Strahinju Petrovića iz Gračanice, na putu prema selu Dobrotin, nedaleko od Lipljana, na Kosovu i Metohiji. Slučaj je prijavljen policiji, rekao je pretučeni Petrović za Tanjug. On je ispričao da… »
Kancelarija za KiM: Mučki napad na srpskog mladića iz Gračanice

Kancelarija za KiM: Mučki napad na srpskog mladića iz Gračanice

Večernje novosti 11.09.2023
KANCELARIJA za Kosovo i Metohiju najoštrije je večeras osudila mučki napad na srpskog mladića Strahinju Petrovića (20) iz Gračanice, na putu između Dobrotina i Donje Gušterice. Foto: Kancelarija za Kosovo i Metohiju -Svedočenje S.P. da su ga… »
Oglasila se Kancelarija za KiM nakon prebijanja Srbina (20): "Najoštrije osuđujemo napad na mladića u Gračanici"

Oglasila se Kancelarija za KiM nakon prebijanja Srbina (20): "Najoštrije osuđujemo napad na mladića u Gračanici"

Blic 11.09.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju najoštrije osuđuje mučki napad na srpskog mladića Strahinju Petrović (20) iz Gračanice do kog je došlo sinoć na putu između Dobrotina i Donje Gušterice. - Svedočenje Strahinje Petrovića da su ga trojica… »
Novi incident na Kosmetu: Albanci pretukli srpskog mladića u Gračanici: "Izašli su iz auta, jedan me je iz sve snage udario…

Novi incident na Kosmetu: Albanci pretukli srpskog mladića u Gračanici: "Izašli su iz auta, jedan me je iz sve snage udario…

Blic 11.09.2023
Trojica Albanaca napala su i pretukla dvadesetogodišnjeg Strahinju Petrovića iz Gračanice. Napad na srpskog mladića dogodio se sinoć oko 19 časova na putu za obližnje selo Dobrotin. Strahinju Petrovića je, kako je rekao za RTS, u vožnji pretekao… »
Teroru nema kraja: Albanci pretukli srpskog mladića u Gračanici (video)

Teroru nema kraja: Albanci pretukli srpskog mladića u Gračanici (video)

Večernje novosti 11.09.2023
SRBINA S.P. (20) iz Gračanice, pretukla su u nedelju oko 19 sati, na putu između Dobrotina i Donje Gušterice, trojica muškaraca albanske nacionalnosti. Komandir policijske stanice u Gračanici Bratislav Trajković potvrdio je za Kosovo onlajn da je… »

Vesti dana »