Povezane vesti

„Orlovi“ se vratili u Beograd, veličanstven doček na aerodromu Nikola Tesla

„Orlovi“ se vratili u Beograd, veličanstven doček na aerodromu Nikola Tesla

Politika 12.09.2023
Presrećan sam što su ljudi došli u velikom broju, hvala im na tome, nadam da su uživali u igrama ovog tima", rekao je kapiten košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović na dočeku u Beogradu nakon osvojene srebrne medalje na Mundobasketu. „Divna… »
Suze su nestale, sijaju osmesi Orlova na aerodromu – „Tek sada shvatamo euforiju“

Suze su nestale, sijaju osmesi Orlova na aerodromu – „Tek sada shvatamo euforiju“

Sputnik 12.09.2023
Presrećan sam što su ljudi došli u velikom broju, hvala im na tome, nadam da su uživali u igrama ovog tima, rekao je kapiten košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović na dočeku u Beogradu nakon osvojene srebrne medalje na Mundobasketu… »
Grmelo kad se pojavio Bogdan Bogdanović, ništa nije čuo, ali odgovorio: Ne znam pitanje ali sam presrećan!

Grmelo kad se pojavio Bogdan Bogdanović, ništa nije čuo, ali odgovorio: Ne znam pitanje ali sam presrećan!

Kurir 12.09.2023
Drmali su se zidovi na aerodromu kada se pre navijačima pojavio Bogdan Bogdanović. Kapiten Orlova je ponosan jer je još jednom obukao dres sa državnim grbom na Mundobasketu. Novinari i fanovi su skočili na njega, a on od buke nije čuo pitanje "Ne… »

Vesti dana »