Povezane vesti

Trivić i Vukanović odbili razgovor sa Kristijanom Šmitom

Trivić i Vukanović odbili razgovor sa Kristijanom Šmitom

Politika 12.09.2023
Predsednici opozicionih stranaka u Republici Srpskoj - Narodnog fronta i Liste za pravdu i red, Jelena Trivić i Nebojša Vukanović - saopštili su da se danas u Banjaluci neće neće sastati sa Kristijanom Šmitom. Šmit je za danas popodne najavio… »
Duraković:Dodik mi nije šef, sastaću se danas sa Šmitom u Banjaluci;Trivić, Vukanović i Crnadak odbili sastanak

Duraković:Dodik mi nije šef, sastaću se danas sa Šmitom u Banjaluci;Trivić, Vukanović i Crnadak odbili sastanak

RTV 12.09.2023
BANJALUKA - Ćamil Duraković, potpredsednik Srpske iz reda bošnjačkog naroda, izjavio je da mu Milorad Dodik nije šef i da planira da se danas popodne u Banjaluci sastane sa Kristijanom Šmitom. Dodik je ranije najavio donošenje uredbe kojom će… »
Kristijan Šmit ipak može u Srpsku, ali nije dobrodošao

Kristijan Šmit ipak može u Srpsku, ali nije dobrodošao

Politika 12.09.2023
Prema njemu neće biti primenjena sila, ali su ljudi u Srpskoj na ivici strpljenja jer nije izabran u skladu s Dejtonskim sporazumom i procedurama u Savetu bezbednosti UN. Od našeg stalnog dopisnika Banjaluka – Iako su zvaničnici u Banjaluci najavili… »
Duraković: Dodik mi nije šef, sastaću se danas sa Šmitom u Banjaluci

Duraković: Dodik mi nije šef, sastaću se danas sa Šmitom u Banjaluci

Politika 12.09.2023
BANjALUKA – Ćamil Duraković, potpredsednik Srpske iz reda bošnjačkog naroda, izjavio je da mu Milorad Dodik nije šef i da planira da se danas popodne u Banjaluci sastati sa Kristijanom Šmitom. Dodik je ranije najavio donošenje uredbe kojom će… »

Vesti dana »