Povezane vesti

Jeziva ispovest ane koju je dečko danima mučio u kući: Pendrekom mi je lomio rebra, iščupao pola kose, odvalio mi je…

Jeziva ispovest ane koju je dečko danima mučio u kući: Pendrekom mi je lomio rebra, iščupao pola kose, odvalio mi je…

Kurir 12.09.2023
Ana M. (36) iz Zemuna, od 24. jula do 30. avgusta prošla je pravu golgotu – pretrpela je stravično nasilje od strane tadašnjeg partnera Nemanje G. (41), a i dalje se oporavlja od svega. Nasilnik je prošle nedelje priveden, a Ana ističe da je i… »
"Palicom mi je lomio rebra, tukao me i sekirom!" Potresna ispovest Ane koja je 4 dana bila zatočena u kući u Obrenovcu

"Palicom mi je lomio rebra, tukao me i sekirom!" Potresna ispovest Ane koja je 4 dana bila zatočena u kući u Obrenovcu

Mondo 12.09.2023
Žena iz Zemuna koja je pretrpela stravično nasilje i koja je bila zatočena četiri dana u kući partnera u Obrenovcu je opisala šta joj se sve događalo u "kući strave." Žena iz Zemuna koja je pretrpela stravično nasilje i koja je bila zatočena… »
"Pendrekom mi je lomio rebra": Potresna ispovest Ane koju je dečko danima držao zatočenu i tukao je: "Njegova majka je sve…

"Pendrekom mi je lomio rebra": Potresna ispovest Ane koju je dečko danima držao zatočenu i tukao je: "Njegova majka je sve…

Blic 12.09.2023
Ana Miketić (36) iz Zemuna, od 24. jula do 30. avgusta prošla je pravu golgotu – pretrpela je stravično nasilje od strane tadašnjeg partnera Nemanje G. (41), a i dalje se oporavlja od svega. Nasilnik je prošle nedelje priveden, a Ana ističe da je… »
"Toliko ju je tukao da joj je vilica upala u usta"! Devojka koju je nasilnik držao zatočenu u Obrenovcu prolazi pakao

"Toliko ju je tukao da joj je vilica upala u usta"! Devojka koju je nasilnik držao zatočenu u Obrenovcu prolazi pakao

Mondo 12.09.2023
Ženi koju je partner, kako se sumnja, četiri dana držao zatočenu u kući u Obrenovcu, je narušeno zdravlje. Ženi koju je partner, kako se sumnja, četiri dana držao zatočenu u kući u Obrenovcu, je narušeno zdravlje. Žena (36) iz Zemuna koja je… »
"Iskomplikovalo joj se stanje, ima temperaturu" Ana koju je dečko zatočio i brutalno tukao loše, njena majka skrhana…

"Iskomplikovalo joj se stanje, ima temperaturu" Ana koju je dečko zatočio i brutalno tukao loše, njena majka skrhana…

Blic 12.09.2023
- Vratila se iz bolnice pre tri dana. Sada ide na previjanje, malo se iskomplikovalo stanje, inficirala joj se rana. ima temperaturu - ovim rečima za "Blic" priča Anđelka (71), majka Ane M. (36), koju je Nemanja G. (41) danima držao zatočenu u kući… »
Zakomplikovalo se! Sva je u zavojima, Ima rez: Majka devojke koju je partner zarobio i 4 dana je tukao otkrila nove detalje

Zakomplikovalo se! Sva je u zavojima, Ima rez: Majka devojke koju je partner zarobio i 4 dana je tukao otkrila nove detalje

Kurir 12.09.2023
Žena (36) iz Zemuna koja je teško povređena kada ju je emotivni partner N. G. (41) iz Bariča držao četri dana zatočenu u kući kod Obrenovca, a zatim je zverski pretukao i mučio toliko da je jedva ostala živa, ima komplikacije i njeno zdravstveno… »

Vesti dana »