Povezane vesti

Dodik: Šmit je hteo da ponizim Skupštinu RS

Dodik: Šmit je hteo da ponizim Skupštinu RS

Politika 12.09.2023
Proces protiv predsednika je atak na mir i Dejtonski sporazum, Srpska će adekvatno odgovoriti na montirani proces, kaže Nenad Stevandić. Od našeg stalnog dopisnika Banjaluka – Optužnica protiv predsednika RS Milorada Dodika je politički progon od… »
Plan je sada jasan: Mora se ukloniti Dodik da bi BiH bila unitarna

Plan je sada jasan: Mora se ukloniti Dodik da bi BiH bila unitarna

Sputnik 12.09.2023
Očigledno je da je cilj odstraniti Milorada Dodika iz političkog života jer za sada samo on stoji na putu unitarne Bosne i Hercegovine, kaže funkcioner SNSD Milorad Kojić povodom podizanje optužnice protiv Predsednika RS Milorada Dodika… »
Dodik: Potvrđivanje optužnice je progon

Dodik: Potvrđivanje optužnice je progon

Politika 12.09.2023
BANjALUKA – Potvrđivanje optužnice u Sudu BiH je progon, izjavio je danas predsednik Republke Srpske Milorad Dodik i istakao da je njegova ustavna obaveza bila da potpiše ukaz o proglašenju zakona koji je usvojila Narodna skupština. „Predsednik… »
"Nisam imao dilemu, jedva sam čekao da potpišem ukaz" Dodik komentarisao potvrđivanje optužnice protiv njega i Lukića

"Nisam imao dilemu, jedva sam čekao da potpišem ukaz" Dodik komentarisao potvrđivanje optužnice protiv njega i Lukića

Blic 12.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je potvrđivanje optužnice u Sudu BiH samo progon i dodao da je njegova ustavna obaveza potpisati ukaz o proglašenju zakona koji je usvojila Narodna skupština. Dodik je podsetio da je reč o… »
Dodik: Najbolje da Šmit odustane od manifestacija nemoći i zaobiđe Republiku Srpsku

Dodik: Najbolje da Šmit odustane od manifestacija nemoći i zaobiđe Republiku Srpsku

Politika 12.09.2023
Prednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da bi najbolje bilo da Kristijan Šmit zaobiđe Srpsku u najširem mogućem krugu.. Dodik je rekao da bi Šmit trebalo da odustane od manifestacija nemoći, ponovivši da Republika Srpska neće prihvatiti… »
Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

Novi magazin 12.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da bi dolazak visokog predstavnika Kristijana Šmita u Republiku Srpsku mogao izazvati nasilje. „Bilo šta da on odluči, mi nećemo prihvatiti, nije dobrodošao u RS, neće mu biti… »
Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

N1 Info 12.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da bi dolazak visokog predstavnika Kristijana Šmita u Republiku Srpsku mogao izazvati nasilje. „Bilo šta da on odluči, mi nećemo prihvatiti, nije dobrodošao u RS, neće mu biti… »
Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

Dodik: Dolazak Šmita u RS mogao bi izazvati nasilje

Radio sto plus 12.09.2023
“Bilo šta da on odluči, mi nećemo prihvatiti, nije dobrodošao u RS, neće mu biti dozvoljeno da dođe u bilo koju instituciju RS”, kazao je Dodik, ponovivši da bi dolazak Šmita u RS mogao dovesti do nasilja. Upitan o kakvo bi to nasilje bilo i… »

Vesti dana »