Povezane vesti

Sinu je bilo teško da prihvati da sam romkinja: Zlata Petrović otkrila i šta je rekao prijateljima na svadbi sa Pejom!

Sinu je bilo teško da prihvati da sam romkinja: Zlata Petrović otkrila i šta je rekao prijateljima na svadbi sa Pejom!

Mondo 12.09.2023
Pevačica Zlata Petrović otkrila detalje o sinu iz prvog braka. Pevačica Zlata Petrović otkrila detalje o sinu iz prvog braka Pevačica Zlata Petrović, koja se prvi put udala sa 16 godina, otkrila je kako je njen sin reagovao kada je otkrio da imaju… »
„Majka mi je bila Romkinja, pa je moj sin govorio prijateljima da je kuma iz Grčke“

„Majka mi je bila Romkinja, pa je moj sin govorio prijateljima da je kuma iz Grčke“

Nova 12.09.2023
Zlata Petrović iza sebe ima tri braka, a prvi je sklopila nevoljno sa samo 16 godina. Pevačica Zlata Petrović uvek je važila za ličnost bez dlake na jeziku, te je otvoreno govorila i o teškim trenucima iz svog života. Odrasla je u siromašnoj… »
"Mom sinu je dugo trebalo da prihvati da sam romkinja" Zlata Petrović o svom poreklu: Za baku je govorio da mu je kuma iz…

"Mom sinu je dugo trebalo da prihvati da sam romkinja" Zlata Petrović o svom poreklu: Za baku je govorio da mu je kuma iz…

Kurir 12.09.2023
Zlata Petrović spada u onu grupu estradnih ličnosti koja ništa ne krije o svom životu. Ona otvoreno priča o svojoj porodici, ljubavima, brakovima, vezama sa oženjenima, ali i o svom teškom detinjstvu. Jednom prilikom je priznala da se sa 16 godina… »
"Sinu je trebalo da prihvati svoje romsko poreklo": Zlata Petrović otvorila dušu: "Za babu je rekao da je kuma iz Grčke"

"Sinu je trebalo da prihvati svoje romsko poreklo": Zlata Petrović otvorila dušu: "Za babu je rekao da je kuma iz Grčke"

Blic 12.09.2023
Pevačica Zlata Petrović uvek otvoreno priča o pojedinostima iz svog privatnog života. Tako je u jednom intervjuu rekla da joj je majka imala problema sa kockom, a pomenula je sinove Mikija i Jovana. - Kažu da se najinteligentniji ljudi obično odaju… »

Vesti dana »