Povezane vesti

Zastupnik SDP-a: Šmit ošamario sam sebe, građane BiH i međunarodnu zajednicu

Zastupnik SDP-a: Šmit ošamario sam sebe, građane BiH i međunarodnu zajednicu

Politika 12.09.2023
SARAJEVO – Zastupnik SDP-a u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH Damir Mašić izjavio je da je visoki predstavnik Kristijan Šmit odlukom da otkaže sastanak sa potpredsednikom Republike Srpske Ćamilom Drukovićem u Banjaluci udario šamar… »
“Šmit ošamario sam sebe, građane BiH i međunarodnu zajednicu”

“Šmit ošamario sam sebe, građane BiH i međunarodnu zajednicu”

Vesti online 12.09.2023
Zastupnik SDP-a u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH Damir Mašić izjavio je da je visoki predstavnik Kristijan Šmit odlukom da otkaže sastanak sa potpredsednikom Republike Srpske Ćamilom Drukovićem u Banjaluci udario šamar sam sebi, ali… »
Oglasio se OHR: Šmitov dolazak u Banjaluku nije bio definitivno dogovoren

Oglasio se OHR: Šmitov dolazak u Banjaluku nije bio definitivno dogovoren

Sputnik 12.09.2023
Povodom današnjeg nedolaska Kristijana Šmita u Banjaluku oglasio se OHR saopštenjem u kojem se navodi da ta poseta nije bila definitivno dogovorena. "Danas je visoki predstavnik svesno odlučio da ne učestvuje u orkestriranoj pozorišnoj predstavi… »
Šmit nije otišao u Banjaluku, OHR tvrdi da dolazak nije bio definitivno dogovoren

Šmit nije otišao u Banjaluku, OHR tvrdi da dolazak nije bio definitivno dogovoren

Euronews 12.09.2023
Povodom današnjeg nedolaska Kristijana Šmita u Banjaluku oglasio se OHR saopštenjem u kojem se navodi da ta poseta nije bila definitivno dogovorena. "Danas je visoki predstavnik svesno odlučio da ne učestvuje u orkestriranoj pozorišnoj predstavi… »
OHR: Schmidt svjesno odlučio da ne učestvuje u orkestriranoj predstavi u Banjoj Luci

OHR: Schmidt svjesno odlučio da ne učestvuje u orkestriranoj predstavi u Banjoj Luci

Al Jazeera 12.09.2023
“Visoki predstavnik nastavlja izvršavati svoj mandat na cijeloj teritoriji BiH kako je to predviđeno Dejtonskim mirovnim sporazumom”, saopšteno je iz OHR-a. Iz Kancelarije visokog predstavnika (OHR) u Bosni i Hercegovini saopštili su da danas… »
"Orkestrirana pozorišna predstava" u OHR tvrde da poseta Šmita Banjaluci nije bila definitivno dogovorena

"Orkestrirana pozorišna predstava" u OHR tvrde da poseta Šmita Banjaluci nije bila definitivno dogovorena

Blic 12.09.2023
Poseta Kristijana Šmita Banjaluci nije bila definitivno dogovorena, tvrde u OHR. Na svom Iks nalogu su objavili da je danas Šmit “svesno odlučio da ne učestvuje u orkestriranoj pozorišnoj predstavi, vodeći računa o interesima svih građana u… »

Vesti dana »