Povezane vesti
Dačić:Uveren sam da će se nastaviti dobra saradnja sa ambasadom Bangladeša
RTV 12.09.2023
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić primio je danas u oproštajnu posetu ambasadora Bangladeša u Srbiji, sa sedištem u Rimu, Mohameda Šamima Ahsana i izrazio uverenje da će se i ubuduće nastaviti dobra saradnja sa ambasadom Bangladeša u… »
Dačić: Uveren sam da će se nastaviti dobra saradnja sa ambasadom Bangladeša
Euronews 12.09.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić primio je u oproštajnu posetu ambasadora Bangladeša u Srbiji, sa sedištem u Rimu, Mohameda Šamima Ahsana i izrazio uverenje da će se i ubuduće nastaviti dobra saradnja sa ambasadom Bangladeša u cilju jačanja… »
Orlić: Odnosi Srbije i Bangladeša zasnovani na prijateljstvu
RTV 12.09.2023
BEOGRAD - Predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić primio je u oproštajnu posetu ambasadora Bangladeša u Srbiji na nerezidencijalnoj osnovi Mohameda Šamima Ahsana i tom prilikom poručio da je tradicionalno prijateljstvo dve zemlje potvrđeno tokom… »
Vesti dana »

(Mape) polarni vrtlog se spušta! Temperatura danas u dramatičnom padu, meteorolog otkrio tačan dan kada u Srbiju stiže hladan front
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 6 satijoš 5 povezanih

Uživo nastavljaju se žestoke bitke na frontu Tramp najavio susret sa Zelenskim i Putinom
Alo pre 15 minutajoš 6 povezanih

Vučić: Vreme odgovornosti dolazi, Srbiju nikad neće moći da pobede
Euronews pre 6 satijoš 5 povezanih