Povezane vesti

Nakon što je potvrđeno da je beba rođena, oglasili se Kemiš i Zorica! Ovo im je sedmo, presrećni su, ispričali šta sve…

Nakon što je potvrđeno da je beba rođena, oglasili se Kemiš i Zorica! Ovo im je sedmo, presrećni su, ispričali šta sve…

Kurir 12.09.2023
Poznata folk zvezda Zorica Brunclik dobila je u toku današnjeg dana još jedno unuče, kad joj se porodila ćerka Miljana. - Jeste, istina je, danas oko pola dva mi se porodila ćerka. Postala sam baka po sedmi put! Prisustvovala sam porođaju, kao i… »
Zorica Brunclik postala baka jedne devojčice!

Zorica Brunclik postala baka jedne devojčice!

Svet plus 12.09.2023
Zorica Brunclik postala je baka jedne devojčice! Pevačicina ćerka Miljana Đolović saopštila je još početkom godine da je u blagoslovenom stanju. Ponosna baka Zorica Brunclik ima razloga za slavlje pa se tim povodom i oglasila za Pink: "Jeste… »
Stigla prinova! Porodila se ćerka zorice Brunclik Evo kog pola je beba! Detetu su dali staro srpsko ime

Stigla prinova! Porodila se ćerka zorice Brunclik Evo kog pola je beba! Detetu su dali staro srpsko ime

Blic 12.09.2023
Folk pevačica Zorica Brunclik dobila je u toku današnjeg dana još jedno unuče. Ćerka pevačice Miljana Đolović danas se porodila, a porođaj je protekao u najboljem redu. Zorica je presrećna zbog proširenja porodice, dok se još uvek nije… »
Stigla prinova, porodila se ćerka zorice Brunclik! Detetu dali staro srpsko ime - Evo kog je pola beba!

Stigla prinova, porodila se ćerka zorice Brunclik! Detetu dali staro srpsko ime - Evo kog je pola beba!

Mondo 12.09.2023
Folk pevačica Zorica Brunclik u toku današnjeg postala je bogatija za još jedno unuče! Folk pevačica Zorica Brunclik u toku današnjeg postala je bogatija za još jedno unuče! Ćerka pevačice, Miljana Đolović danas se porodila, a porođaj je… »
Stigla prinova! Zorica Brunclik sija od sreće, rodila se beba

Stigla prinova! Zorica Brunclik sija od sreće, rodila se beba

Kurir 12.09.2023
Folk diva Zorica Brunclik je ponovo postala baka. Kako izvor jednog portala saznaje, ćerka popularne pevačice se danas porodila. Ovu vest su držali u tajnosti sve dok nije saopšteno da je porođaj prošao u najboljem redu. Izvor blizak jednom portalu… »

Vesti dana »